Max Holloway zamierza rozpocząć nową serię zwycięstw

allmaxnutrition.com

Seria zwycięstw Maxa Hollowaya zakończyła się na 13 wygranych walkach, ale to nie przeszkodzi mistrzowi wagi piórkowej rozpoczęcia nowej serii zwycięstw.

Maxowi Hollowayowi zabrakło szczęścia w ostatniej walce z Dustinem Poirierem, aby wywalczyć tytuł tymczasowego mistrza wagi lekkiej. Błogosławiony przegrał walkę z Diamentem przez jednogłośną decyzję na kwietniowej gali UFC 236. Holloway nadal ma jednak swój tytuł mistrza wagi piórkowej i 27 lipca położy go na szali w walce z Frankiem Edgarem na gali UFC 240.

W rozmowie z MMAJunkie.com, Holloway powiedział, że planuje przebić swoją dotychczasową, zwycięską serię:

„Wszyscy mówią: „Twoja seria 13 zwycięstw dobiegła końca”. Mam dopiero 27 lat, do końca roku skończę 28 lat. 15 walk, 17 zwycięskich walk jest nadal przed nami. Po prostu poczekajcie i zobaczcie”.

Holloway powiedział również, że w kolejnej walce spodziewa się teraz lepszej wersji Edgara, gdy miał on czas na odpoczynek:

„Po 14 miesiącach przerwy będzie coraz lepszy, więc szykujemy się na najlepszego Frankiego Edgara w historii. Nie mogę się doczekać. Ludzie mówią, że w tym sporcie jesteś tak dobry jak twoja ostatnia walka. Nie mogę się doczekać, aż wyjdę tam 27 lipca i sprawię, że zapomną o tym, co się stało”.

Gala UFC 240 odbędzie się w Rogers Place w Edmonton w Kanadzie. Pojedynek Holloway vs. Edgar będzie walką wieczoru. Oprócz tego w walce kobiet w wadze piórkowej była mistrzyni Cris Cyborg wróci do Oktagonu i zmierzy się z Felicią Spencer w co-main evencie.

One thought on “Max Holloway zamierza rozpocząć nową serię zwycięstw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *