Max Holloway zabrał głos po raz pierwszy po wycofaniu się z gali UFC 226

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Max Holloway przerwał milczenie po tym, jak został zmuszony do wycofania się z walki w obronie tytułu wagi piórkowej z Brianem Ortega w co-main evencie gali UFC 226.

Holloway został usunięty z karty walk po tym jak dwukrotnie trafił na ostry dyżur z objawami przypominającymi wstrząśnienie mózgu, wraz z problemami z widzeniem i niewyraźną mową. Aktualnie nie ma jeszcze konkretnych  informacji wyjaśniających, co tak naprawdę dolega „Błogosławionemu”, ale sam mistrz zdecydował się wydać oświadczenie na Instagramie.

„Było tak, jak było. Szacunek dla Ortegi i jego zespołu. Dziękuję Dana White’owi i personelowi UFC za to, że uczynili sprawę związaną z moim zdrowiem za priorytetową. Dziękuję również Jeremy’emu Stephensowi i Frankowi Edgarowi za gotowość wejścia w zastępstwo. Widzę was. Dziękuję wszystkim fanom, wiem że ten rollercoaster może być frustrujący, ponieważ mój zespół również jest z wami. Mogę tylko powiedzieć, że jest mi naprawdę przykro i mam nadzieję, że nie odpuścicie, ponieważ to nie jest koniec. Nie pozwól, aby przykre niespodzianki odciągnęły Cię od dobrych niespodzianek w tym wspaniałym sporcie. Najlepsze jest nadal błogosławione.”

Po tym jak pojawiła się informacja o tym, że Max Holloway wypadł z karty walk, wielu zawodników i zawodniczek przekazało mu w mediach społecznościowych słowa wsparcia. Wśród nich byli mistrz wagi lekkiej Khabib Nurmagomedov, były mistrz wagi lekkiej Conor McGregor oraz były mistrz wagi średniej Michael Bisping. Max Holloway podziękował każdemu z nich za miłe słowa i życzenia powrotu do zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *