Max Holloway będzie bronił pasa tymczasowego choćby 10 razy. Nie zamierza czekać bezczynnie na walkę o pas

TheMacLife.com

Nowy tymczasowy mistrz kategorii piórkowej UFC Max Holloway (17-3) nie zamierza pozostawać bezczynny w oczekiwaniu na walkę o pas z Jose Aldo (26-2).

Nie mam zamiaru czekać. Będę bronił pas tymczasowy choćby 10 razy, jeżeli będę musiał. Chciałbym zmierzyć się z Frankie Edgarem. To byłoby coś wspaniałego móc spotkać się z nim w Oktagonie. Wziąłbym tą walkę w mgnieniu oka. Edgar to były mistrz, który niedawno walczył z Aldo, zrobiłbym swoje i zwyciężyłbym go pokazując ludziom, że zasługuję na walkę o pas. Nie mam zamiaru przedzierać się przez moją dywizję, mam zamiar całkowicie ją oczyścić.

Jeżeli chodzi o Jose Aldo, Max Holloway dodał kilka słów odnoszących się do jego aktualnej nieobecności, lekko wbijając szpilkę Brazylijczykowi.

Większą szansą zobaczenia Jose Aldo jest mecz piłki nożnej niż pojedynek w UFC. W następnym kontrakcie Aldo powinien mieć zapis, że będzie grał w meczu a nie walczył, być może wtedy się pojawi.

One thought on “Max Holloway będzie bronił pasa tymczasowego choćby 10 razy. Nie zamierza czekać bezczynnie na walkę o pas

  1. Chlopak w gazie jest wiec nie bedzie czekac i blagac o pas tylko chce ciagle walczyc. W sumie dobrze niech walczy. Ale z egdarem bedzie mial spory problem. Napewno nie bedzie moim faworytem w tej walce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *