Mauricio Rua chciałby stoczyć rewanż z Ovincem Saint Preux

Buda Mendes/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Mauricio „Shogun” Rua chciałby ponownie zmierzyć się z Ovincem Saint Preux, aby móc się zrewanżować za poprzednią porażkę.

Do walki tej doszło w listopadzie 2014 roku w Uberlandii w Brazylii na gali UFC Fight Night 56 i wówczas zaledwie po 34 sekundach pierwszej rundy, Mauricio Rua został znokautowany przez Ovince’a Saint Preux. Wiele wskazywało na to, że kariera „Shoguna” dobiegła końca po wielu porażkach, ale Rua nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i stoczył jeszcze trzy wygrane walki z Antonio Rogerio Nogueirą, Corey’em Andersonem i Gianem Villante.

Chociaż kolejna walka Shoguna nie została jeszcze ustalona, to Mauricio chciałby zmierzyć się ponownie z OSP w rewanżu o czym mówił w rozmowie z Tatame.

— Nie mam nikogo na myśli, ale miałem porażkę z Ovincem Saint Preux. Myślę, że on jest dobrym gościem i zasługuje na mój szacunek. Byłem wtedy bardzo smutny i dlatego chciałbym dostać z nim rewanż w niedalekiej przyszłości.

Ovince Saint Preux ma za sobą zwycięstwo z Marcosem Rogerio de Lima, którego poddał duszeniem Von Flue na gali UFC Fight Night 108. Dzięki temu zwycięstwu OSP przerwał serię trzech porażek z rzędu z Jonem Jonesem, Jimim Manuwa i Volkanem Oezdemirem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *