Matt „The Hammer” Hamill na KSW!

Były zawodnik UFC zawalczy na KSW.

Matt Hamill (11-5) zasłynął w Amerykańskim TUF-ie i to nie tylko z powodu świetnych zapasów, ale tego, że jest „głuchy„. Jest to również jak do tej pory jedyny zawodnik, który na papierze pokonał mistrza UFC wagi półciężkiej Jon Jonesa (dyskwalifikacja – łokcie bite z 12 na 6).

Hammer wrzucił wpis w którym oświadczył, że w lato stoczy pojedynek na gali KSW.

 

Post użytkownika Matt Hamill.

21 thoughts on “Matt „The Hammer” Hamill na KSW!

  1. Ciekawy zawodnik aczkolwiek z jego ostatnich czterech walk aż trzy przegrał(choć fakt, że z topowymi zawodnikami) więc pewnie Lewy i Kawul stwierdzili, że ich gwiazdki Mameda nie powinien połknąć…sam jestem ciekawy z kim zawalczy i czy wystawią swoją największą gwiazdkę?

  2. aaa nie zapominajmy, że Matt ma już 38 lat i na pewno nie jest w swojej szczytowej formie…ale w cyrku ksw jeszcze może narozrabiać jak się patrzy, a Mamedowi zazwyczaj właśnie takich podstarzałych oldboyów wystawiają, choć teraz mogą się naciąć, kto wie?

  3. A ja nie widzę, bo co przeciętnemu widzowi KSW w Polsce mówi Jon Jones? Jak mu zaświecisz w oczy słowem Khalidov albo tym bardziej Pudzian to owszem, będzie lecieć jak mucha do lepu ale Jones?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *