Matt „The Hammer” Hamill na KSW!

Były zawodnik UFC zawalczy na KSW.

Matt Hamill (11-5) zasłynął w Amerykańskim TUF-ie i to nie tylko z powodu świetnych zapasów, ale tego, że jest „głuchy„. Jest to również jak do tej pory jedyny zawodnik, który na papierze pokonał mistrza UFC wagi półciężkiej Jon Jonesa (dyskwalifikacja – łokcie bite z 12 na 6).

Hammer wrzucił wpis w którym oświadczył, że w lato stoczy pojedynek na gali KSW.

 

Post użytkownika Matt Hamill.

21 thoughts on “Matt „The Hammer” Hamill na KSW!

  1. Ciekawy zawodnik aczkolwiek z jego ostatnich czterech walk aż trzy przegrał(choć fakt, że z topowymi zawodnikami) więc pewnie Lewy i Kawul stwierdzili, że ich gwiazdki Mameda nie powinien połknąć…sam jestem ciekawy z kim zawalczy i czy wystawią swoją największą gwiazdkę?

  2. aaa nie zapominajmy, że Matt ma już 38 lat i na pewno nie jest w swojej szczytowej formie…ale w cyrku ksw jeszcze może narozrabiać jak się patrzy, a Mamedowi zazwyczaj właśnie takich podstarzałych oldboyów wystawiają, choć teraz mogą się naciąć, kto wie?

  3. A ja nie widzę, bo co przeciętnemu widzowi KSW w Polsce mówi Jon Jones? Jak mu zaświecisz w oczy słowem Khalidov albo tym bardziej Pudzian to owszem, będzie lecieć jak mucha do lepu ale Jones?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.