Matt Brown vs. Tarec Saffidine w planach na UFC 207, Thomas Almeida vs. Albert Morales co-main eventem UFC Fight Night 100

Joe Camporeale-USA TODAY Sports
Joe Camporeale-USA TODAY Sports

Organizacja UFC kontraktuje kolejne pojedynki.

Pojedynek w wadze półśredniej pomiędzy Mattem Brownem (20-15, 13-9 w UFC, #14 w rankingu UFC) i Tareciem Saffiedinem (16-5, 2-2 w UFC, #13 w rankingu UFC) jest bliski zakontraktowania na galę UFC 207, która odbędzie się 30 grudnia w Las Vegas.

Obaj zawodnicy dywizji -77kg zajmują końcowe miejsca top15 i znajdują się w dosyć trudnej sytuacji. Nieśmiertelny wygrał tylko jedną z pięciu ostatnich walk, na przestrzeni ostatnich 27 miesięcy Brown przegrywał walki z Robbiem Lawlerem, Johnym Hendricksem, Demianem Maią i Jakem Ellenbergerem. Jedyną wygraną Matt zanotował w starciu z Timem Meansem. Z kolei Saffiedine w ostatnim boju na punkty uległ Rickowi Story’emu, wcześniej – w styczniu bieżącego roku – Belg odprawił Jake’a Ellenbergera.

Thomas Almeida (21-1, 4-1 w UFC, #11 w rankingu UFC) dostał to o co prosił i młody zawodnik wystąpi podczas gali UFC Fight Night 100, która odbędzie się 19 listopada w Sao Paulo. Rywalem Brazylijczyka będzie Albert Morales (6-0-1, 0-0-1 w UFC).

Almeida przebojem wdarł się do największej organizacji MMA na świecie pokonując na punkty Tima Gormana a następnie efektownie nokautując Yvesa Jabouina, Brada Picketta i Anthony’ego Birchaka. Dopiero Cody Garbrandt przerwał wspaniałą passę wygranych Thomasa. Morales ma za sobą debiut w największej organizacji MMA na świecie, podczas gali UFC Fight Night 94 The Warrior zremisował z Alejandro Perezem dzięki punktowi odjętemu jego rywalowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *