Matt Brown vs. Jake Ellenberger i Erik Perez vs. Francisco Rivera na UFC 201

Joe Camporeale-USA TODAY Sports
Joe Camporeale-USA TODAY Sports

Nowe pojedynki w karcie lipcowej gai.

Do rozpiski gali UFC 201 dołączyły dwa kolejne boje, w limicie wagi półśredniej Matt Brown (20-14, 13-8 w UFC, #8 w rankingu UFC) zawalczy z Jakem Ellenbergerem (30-11, 9-7 w UFC) zaś w kategorii koguciej Erik Perez (15-6, 5-2 w UFC) podejmie Francisco Riverę (11-6 1 NC, 4-4 1 NC w UFC).

Nieśmiertelny w czterech ostatnich walkach zaliczył tylko jedną wygraną, na UFC 189 Matt poddał Tima Meansa. W ostatnim pojedynku – na UFC 198 – Amerykanin musiał odklepać duszenie w starciu z Demianem Maią.

Ellenberger znajduje się w jeszcze gorszym położeniu, ponieważ z sześciu ostatnich walk wygrał tylko jedną – tę z Joshem Koscheckiem. Obecnie Jake jest po dwóch z rzędu przegranych poniesionych z rąk Stephena Thompsona i Tareca Saffiedine’a.

Goyito w ciągu ostatniego 1,5 roku walczył tylko raz, na finałowej gali drugiej edycji latyno-amerykańskiego TUF-a Erik wypunktował Taylora Lapilusa, wcześniej Perez został poddany przez Bryana Carawaya.

Rivera znajduje się w trudnej sytuacji, Cisco przegrał dwie ostatnie walki będąc poddanym przez Johna Linekera a następnie przegrywając na punkty z Bradem Pickettem.

Gala UFC 201 odbędzie się 30 lipca w Atlancie, w walce wieczoru Robbie Lawler zmierzy się z Tyronem Woodleyem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *