Mateusz Piskorz vs Luiz Ricardo Simon na KSW 23

Karta walk gali KSW23 zapełniła się! Dziś mamy przyjemność ogłosić, że Federacji KSW udało się zakontraktować dwóch młodych i utalentowanych zawodników, Brazylijczyka Ricardo Luiza Simona i Polaka Mateusza Piskorza.
Piskorz, który nosi przydomek „Juhas” to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników wagi półśredniej nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Na zawodowych ringach jest od sierpnia 2010 roku. Jak dostąd stoczył osiem pojedynków i wszystkie wygrał. Wywodzi się z formuły muay thai w której odnosił liczne sukcesy. „Juhas” to podopieczny Pawła Nastuli i treningowy kolega m.in. Jana Błachowicza i Piotra Strusa. – Ciesze się z podpisania kontraktu. Każdy, kto widział moje dotychczasowe walki wie, że mam charakter i daje z siebie maksimum. Tak też będzie na KSW23. Gwarantuje dużo emocji i postaram się nie zawieźć tych, którzy we mnie wierzą – wyznał Mateusz zaraz po podpisaniu kontraktu.

Simon, który nosi przydomek „Cado” w formule MMA stoczył siedem zawodowych pojedynków z czego pięć wygrał (trzy przez nokaut). Pochodzi z Kurytyby i reprezentuje tamtejszy klub Striker’s House. Mierzy sto osiemdziesiąt pięć centymetrów wzrostu i waży siedemdziesiąt siedem kilogramów. Od dziecka trenuje brazylijskie jiu jitsu i muay thai. Jak sam twierdzi, jego głównym atutem jest stójka i z kim przyjdzie mu się mierzyć na KSW23 będzie dążyć do szybkiego i efektownego znokautowania go.

Pojedynek Piskorz vs. Simon odbędzie się na dystansie trzech rund po pięć minut w limicie wagowym do -77kg. Wiedząc, że obaj panowie preferują walkę w stójce i znając charakter Polaka możemy być pewni, że walka stać będzie na wysokim poziomie i dostarczy fanom KSW wielu emocji.

konfrontacja.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.