Mateusz Gamrot i Arman Tsarukyan ugadują się do walki w oktagonie UFC

Dwaj obiecujący zawodnicy mocno obsadzonej dywizji lekkiej UFC, Mateusz Gamrot i Arman Tsarukyan od dłuższego czasu starają się o walkę z czołowymi zawodnikami wagi lekkiej UFC. W końcu może to doprowadzić do walki między nimi.

Gamrot (20-1 MMA, 3-1 UFC) i Tsarukyan (18-2 MMA, 5-1 UFC) są wartościowymi zawodnikami w mocno obsadzonej dywizji 155 funtów, a każdy z nich ma na koncie wiele wygranych walk. Obaj uważają, że ich praca przyniosła im wysokie notowania, ale niestety mają problemy ze znalezieniem chętnych do walki przeciwników.

Tsarukyan wyraził swoją frustrację w mediach społecznościowych, co skłoniło Gamrota do podniesienia ręki i wyrażenia chęci zmierzenia się z Ormianinem, co doprowadziło do wymiany zdań, która wydaje się być podwaliną pod budowę walki między nimi.

„Szacunek (dla Neila Magny’ego). Szkoda, że nie mamy takich zawodników jak ty w 155 (funtach) w top 10, tamci kolesie z dołu rankingu zrobią wszystko, żeby nie walczyć.”

Gamrot zareagował oferując walkę Tsarukyanowi:

„Zróbmy to! Powiedz swojemu menadżerowi, żeby zadzwonił do @seanshelby
Zaklepuję treningi w ATT 😁”

„Obaj tego chcemy i obaj jesteśmy na to gotowi! @seanshelby po prostu wyślij nam datę i miejsce.

@gamer_mma jest jedynym, który podniósł rękę. Zróbmy to 👊🏼”

„Chcę walczyć z najlepszymi na świecie, ty jesteś jednym z nich. Do dzieła 👊”

Tsarukyan, który zajmuje #11 miejsce w rankingu, wygrał pięć ostatnich walk w oktagonie, w tym przez TKO z Joelem Alvarezem i Christosem Giagosem.

Gamrot, który awansował na #12 miejsce w rankingu, ma za sobą trzy wygrane walki, w których pokonał Diego Ferreirę, Jeremy’ego Stephensa i Scotta Holtzmana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.