Marzeniem Jose Aldo jest stanie się mistrzem MMA i boksu

Scarface chce rozpocząć karierę bokserską.

Jose Aldo (26-2, 8-1 w UFC) chce dołączyć do grona, w którym już jestem Conor McGregor (21-3, 9-1 w UFC) i Nate Diaz (19-11, 14-9 w UFC, #6 w rankingu UFC). Co łączy rywali, którzy dwukrotnie mierzyli się ze sobą na zasadach MMA? Otóż głośno mówią i czynią kroki ku temu, by rozpocząć bokserską karierę, podobny cel ma Aldo, ale zaznacza, że jego wizja jest nieco inna.

Po pierwsze, tu nie chodzi o pieniądze. Chcę żeby to było jasne. Dziękuję Bogu za wszystko co dało mi UFC i MMA. Tak, myślę na temat kariery w boksie, ale chce zacząć od samego początku, zacząć od zera. Chcę dostać się do rankingu i pewnego dnia zawalczyć o pas. Nie chce walczyć tylko po to, żeby walczyć, dla wielkich walk i wyzywaniu mistrzów.

Mam szacunek do każdego boksera, ale chcę zacząć od zera. Chcę zrobić karierę w boksie. Moim największym marzeniem jest by pewnego dnia stać się mistrzem MMA i boksu. To moje największe marzenie.

Jak oceniacie szanse Jose Aldo w walkach na same pięści?

8 thoughts on “Marzeniem Jose Aldo jest stanie się mistrzem MMA i boksu

  1. marzenie hahaha kpiny…. Lubiłem gościa ale po przegranej z Conorem zaczyna mnie drażnić… Nie marzenie a raczej jakaś chora obsesja na punkcie rudego. Rudy przeszedł do innej kategorii walczyć o pas on zaraz już tez chciał, Conor dostał licencje bokserska on też chce…. Jose to już nie ten sam zawodnik co kiedyś mowa tu oczywiście o aspekcie psychicznym.

  2. Ma licencje w Stanie Kalifornia a wiec może walczyć gdyby chciał. Także można powiedzieć ze jest. To ze nie walczyl nie znaczy ze nie jest. W ufc pasów tez nie bronił a jest/był mistrzem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.