Marlon Moraes zwakował pas wagi koguciej World Series of Fighting, Lance Palmer vs. Andre Harrison na WSoF 35

Foto: Dave Mandel

Sporo wieści z organizacji Raya Sefo.

Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników organizacji World Series of Fighting, wieloletni mistrz kategorii koguciej będący obecnie wolnym agentem, Marlon Moraes (18-4-1) zwakował mistrzowski pas i podziękował organizacji za współpracę. W ostatnich tygodniach wiele mówiło się o możliwości zakontraktowania Moraesa przez UFC, czy do tego dojdzie?

Marlon walczył dla organizacji World Series of Fighing od pierwszego eventu, łącznie podczas gal WSoF stoczył 11 walk – wygrał wszystkie. Podczas gali oznaczonej numerem 9 zdobył pas kategorii -61kg a następnie obronił go 5 razy.

Dzisiaj organizacji ogłosiła, że 18 marca odbędzie się gala WSoF 35, w walce wieczoru Blagoi Ivanov (14-1 1 NC) zmierzy się z Shawnem Jordanem (19-7, 6-4 w UFC) w rywalizacji o pas wagi ciężkiej. Podczas eventu dojdzie także do starć o pas kategorii piórkowej oraz o zwakowany tytuł w dywizji koguciej, w pojedynkach tych zmierzą się odpowiednio Lance Palmer (11-2) i Andre Harrison (15-0) oraz Timur Valiev (11-2) i Bekbulat  Magomedov (17-1).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.