Marlon Moraes pokazał podpisany kontrakt na walkę z Jimmie Riverą krytykując zawodnika

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Marlon Moraes umieścił na Twitterze podpisany kontrakt na walkę z Jimmie Riverą, pozostawiając mu ostateczną decyzję jednocześnie wyrażając swoje zdanie na temat wyboru innej walki przez Riverę.

Marlon Moraes podpisał kontrakt na walkę z Jimmie Riverą na gali UFC on FOX 28, która jest zaplanowana na 24 lutego w Orlando na Florydzie. Były mistrz WSOF w wadze koguciej opublikował kontrakt na Twitterze, jednocześnie uderzając w Riverę.

„Proszę bardzo Jimmie Rivera, podpisałem moją umowę na gali UFC on FOX. Zgodziłem się także walczyć z tobą 3 marca. Wybierz, w którym dniu chcesz, abym zlał twój tyłek dziwko.”

Ostry tweet Marlona to reakcja po tym, jak Rivera rozpoczął na Twitterze kampanię na rzecz pojedynku z byłym mistrzem Codym Garbrandtem.

„Cody mówi, że jest zdrowy, zróbmy show dla fanów. On chce obronić swoje miejsce, a ja chcę je przejąć.”

Marlon Moraes (20-5-1 MMA), stoczył swoją ostatnią walkę na gali UFC Fight Night 123, gdzie w brutalny i szybko sposób rozprawił się z Aljamainem Sterlingiem nokautując go kolanem w pierwszej rundzie. To jego druga wygrana w trzech pojedynkach w UFC. W debiucie Moraes przegrał z Raphaelem Assuncao, a następnie wygrał walkę z Johnem Dodsonem.

Z kolei Jimmie Rivera (21-1) ma obecnie znakomitą serię dwudziestu jeden zwycięstw, a jego ostatnia zwycięska walka odbyła się w lipcu na gali UFC on FOX 25 n a której przez decyzję pokonał Thomasa Almeidę. Rivera od przejścia do UFC w lipcu 2015 roku stoczył pięć zwycięskich walk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.