Marlon Moraes – Chcę być tam, gdzie będę szanowany

wsof.com

Marlon Moraes  jest aktualnie najgorętszym nazwiskiem wśród wolnych zawodników w MMA i już wkrótce powinniśmy dowiedzieć się do jakiej trafi organizacji.

Marlon Moraes (18-4-1) to były mistrz wagi koguciej organizacji WSOF, który skutecznie bronił tytułu w pięciu walkach i odszedł z organizacji niepokonany oddając pas.

Wielu fanów oraz ekspertów MMA spodziewa się, że Moraes podpisze kontrakt z organizacją UFC. Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze gdzie zobaczymy Marlona w następnej walce, a wiadomo, że jest jeszcze Bellator czyli największy konkurent UFC.

W styczniu, menadżer Moraesa Ali Abdelaziz powiedział, że jego podopieczny jest zainteresowany walką z numerem #5 w rankingu UFC Jimmim Rivierą na gali UFC 210. Gala ta odbędzie się 8 kwietnia, a więc już niedługo, ale Moraes wciąż nie podpisał kontraktu.

W ostatnim wywiadzie dla FloCombat, Moraes powiedział, że wciąż jest wolnym agentem, ponieważ czeka na odpowiednią umowę, która będzie mu odpowiadała.

— Wszystko idzie dobrze, ale nic nie mogę jeszcze powiedzieć. Sądzę, że w tym tygodniu poznamy wyniki negocjacji. Są dwie oferty o których mogę powiedzieć. Prawda jest taka, że chcę walczyć w UFC. To zawsze było moim marzeniem, ale chcę być tam, gdzie będę szanowany za wszystko czego dokonałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *