Mark Munoz na celowniku Lombarda

Jeśli myśleliście, że Hector Lombard już dzisiaj mierzy w Andersona Silvę jesteście w błędzie. Kubańczyk postanowił sukcesywnie eliminować innych kandydatów do titleshota.

W sobotnią noc Hector może wyeliminować z gry pierwszego z nich, a będzie to Tim Boetsch, który ostatnio mówił wprost o byciu underdogiem w drodze po tytuł mistrza.

Jeśli udałoby mu się wygrać debiutancką walkę w UFC będzie zabiegał o walkę z Markiem Munozem, który wprawdzie przegrał ostatnio ważny pojedynek z Chrisem Weidmanem, ale Lombard ma z nim coś do załatwienia. Oto jak motywował chęć sprawdzenia się z Munozem po media treningu przed UFC 149.

„Skupiam się na tej walce, na sobotniej nocy. Dopiero później skupię się na wyzwaniu Marka Munoza. Taki mam cel. On mówi o mnie dużo obraźliwych rzeczy. Jestem jednym z tych fighterów którzy nie mówią o innych, skupiam się na sobie. Ale jeśli ktoś mnie obraża, muszę coś z tym zrobić. Nie chcę o nim gadać, po prostu chcę z nim walczyć.”

10 thoughts on “Mark Munoz na celowniku Lombarda

  1. czy w ufc?nie wiem,wiem tylko że przez pierwsze 3 minuty jest agresywny,potem walczy jak noramlny zawodnik.Ma czarny pas judo,BJJ,więc ma argumenty by przeleżeć nawet na rywalu w gnp i szukać próby submita.Jeśli wykorzysta moment podda i Tima,dlatego ja stawiam na Hectora poddanie 2 runda.

  2. tak czy siak bd walka ze Spiderem,jeśli nawet Weidmann pokona Spidera i bd nowym mistrzem MW,to w drodze o pas może walczyc z nim Hector.Ale czuję że SPider by wygrał z Hectorem.Wiem ze Munoza by położył Hector,Weidmanna też,ale Spidera.Nie wiem.Kurcze niech Mamed tam idzie,zawalczy z Lebenem na początku i potem stopniowo bd się wspinał o pas.

  3. Mamed? Teraz to właśnie z Mameda zaczynacie robić gwiazde. Tak naprawde z nikim ważnym nie zawalczył. Chyba że mówisz o emerytach lub sredniakach, ktorzy zostali wyrzuceni z ufc. Remis z Ryuta Sakuraiem o którym pewnie nikt do momentu walki nie słyszał w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.