Mark Hunt vs Stefan Struve na UFC 146

(fot. vigilantemma.com)

Kolejna walka dodana do karty UFC 146, która odbędzie się 26 maja. Mark Hunt zmierzy się ze Stefanem Struve, co oficjalnie potwierdziła organizacja. 

Główne walki to kaliber wagi ciężkiej, wśród których odbędzie się pojedynek o tytuł mistrza między Juniorem dos Santosem a Alistairem Overeemem. Oprócz tego zobaczymy także starcie między Cainem Velasquezem a Frankiem Mirem, które wyłoni pretendenta do walki z mistrzem.

Mark Hunt (8-7) stanie ponownie do walki po trzech zwycięstwach z rzędu z Chrisem Tuchscherer’em, Benem Rothwell’em oraz Cheickiem Kongo. 37-letni Nowozelandczyk nieoczekiwanie pnie się w górę dochodząc to miejsca w którym z kolejnym zwycięstwem może stać się pretendentem do walki o tytuł.

Stefan Struve (23-5), mając 24 lata posiada już imponujący rekord a dzięki siedmiu zwycięstwom na dziewięć trafił na rozpiskę majowej gali. Dzięki zwycięstwom z Patem Barry i Davem Hermanem, „Skyscraper” otrzymał szansę na przedłużenie dobrej passy. Oczywiście zależy to od tego, czy pokona doświadczonego Marka Hunta.

19 thoughts on “Mark Hunt vs Stefan Struve na UFC 146

 1. ale kozak rozpiska

  JDS vs OVereem
  Velasuqez vs MIR
  Antonio Silva vs Nelson
  Hunt vs Struve
  Gonzaga vs SHane del rosario

  kozak naprawde bez kitu

  jeszcze bym tu Shane Carwina zobaczył z miłą chęcią, np przeciw Werdumowi

 2. carwin dla marka? jak to? dziwie sie ze ten slabeusz w ogole walczy w ufc a ma walczyc z pierwszą top10? przciez on ma prawie tyle samo porażek co zwycięztw, naprawdę bardzo słaby z niego zawodnik, nie wiem czemu ufc jeszcze go trzyma…

 3. dosdedos – hunt to poziom zawodników typu thompson czy sapp – jesli hunt taki mocny to niby dlaczego? jakies liczące się walki to ma przegrane wszystkie, mimo ze cos tam pokazywal ale jednak nic mu to nie dało. wytlumacz mi dlaczego jest taki boom na hunta? przeciez to jeden z najgorszych zawodników w ufc.

 4. marek J.> jeżeli sądzisz że Mark to zawodnik pokroju Thompsona/Sappa to widocznie masz malutką wiedzę na temat sportów walki.. Zobacz sobie jakie ma osiągnięcia w K1 albo obejrzyj sobie jego ostatnie TKO na Cheicku Kongo który słabym zawodnikiem to raczej nie jest.

 5. Hunt 1rd tko. Hunt jest kozakiem. Ne wiem dlaczego nikt jeszczenie powiedział Struve’owi ze musi pracowac nad boksem. Koles ma kosmiczny zasięg a wogóle nie boksuje. Z tymi długimi łapami idealnie pasowałby mu styl braci Diaz. Nienajmocjniejsze na świecie ale ciągłe i męczące przeciwnika ciosy na facjente

 6. marek J.> Boom na Hunta to był w 2001 roku, kiedy zdobywał mistrzostwo wagi ciężkiej w K1.Został pierwszym i jedynym mistrzem K-1 WGP z poza Europy.Jest już stary ma 37 lat i długo nie powalczy.Chociaż to zgrany zawodnik, Hunt to nadal uznana marka.Wiele jego walk zakonczyło sie przed czasem.Przyciąga publiczność i ma czym &zgasić światło&.

 7. Hunt walczył z samym Schiltem w K1,przegrał przez gabaryty,ale dobrze se z nim radził,więc jak trafi wbrzuch Struve to bd leżał na deseczkach a on z góry go porozbija i koniec,potem może Mitrione albo Mir.

 8. co ty chrzanisz to,że przegrał debiut z Yoshidą czy też walkę z Manhoefem,to nie znaczy,że jest słaby,przecie bedąc w gorszej formie prawie Overeema znokautował w Japonii!Teraz zrobił ogromny progres,bo jak go pokona dostanie typa Mira albo Velasqueza.Ale bd miała nie lada przeprawe.Znokautował przecież Kongo,strasznie obił rothwella.Mało kto dawał mu z nim szanse,wszyscy pisali,że Kongo go błyskawicznie znokautje!obejrzyjse walke Caina z Kongiem i oceń kto lepszy!!

 9. Hunt to jest twardy skurczybyk ogarnijcie, że prawie na 60 walk w K1 i MMA razem wziętych ma tylko 3 walki przegrane przez KO w tym 1 TKO i 2 KO Mark ma betonową szczękę i to bez wątpienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *