Mark Hunt vs. Marcin Tybura na UFC Fight Night 121

Pojedynek ciężkich walką wieczoru listopadowej gali.

Organizacja UFC potwierdziła, że podczas gali UFC Fight Night 121 dojdzie do konfrontacji Marka Hunta (13-11-1 1 NC, 8-5-1 1 NC w UFC, #6 w rankingu UFC) z Marcinem Tyburą (16-2, 3-1 w UFC, #10 w rankingu UFC), walka ta będzie najważniejszym wydarzeniem gali.

The Super Samoan w tym roku stoczył dwie walki, najpierw na UFC 209 przegrał przez nokaut z Alistairem Overeemem a w ostatnim występie – na UFC Fight Night 110 – pokonał Derricka Lewisa.

Tybura jest obecnie na fali trzech kolejnych zwycięstw, po przegranej w debiucie z Timothym Johnsonem Marcin pokonał kolejno Viktora Pestę, Luisa Henrique oraz Andreia Arlovskiego.

Gala UFC Fight Night 121 odbędzie się 19 listopada w Sydney.

6 thoughts on “Mark Hunt vs. Marcin Tybura na UFC Fight Night 121

  1. Ło matko. Super się cieszę, że Marcin pnie się do góry i walczy z legendami tego sportu, ale musi mega uważać bi z Huntem sekunda nieuwagi i lights out. Decyzja o dołączenie do JW chyba najlepsza z możliwych. Widać, że chce się rozwijać.

  2. Hunta rekord to 13:11, mozna z nim przegrac jak sie z nim boksuje. Tylko najlepsi sa w stanie walczyc z nim w stojce i wygrac. Ci co go obalaja albo przenosza walke na inna plaszczyzne niz stojka – wygrywaja bardzo latwo. Chyba najlepiej pokazal to Miocic.
    Licze, ze Polak go latwo ogra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.