Mark Hunt uważa, że Roy Nelson jest lepszym wyborem niż Brendan Schaub

Mark Hunt już wyleczył rękę po operacji więc może rozpocząć treningi i wydaje się być zadowolonym z tego, że zawalczy z Royem Nelsonem.

Ręka Hunta, kóra ucierpiała w walce z Antonio Silva już jest naprawiona i „Super Samoan” może wracać do treningów. Początkowo zapowiadano, że jego przeciwnikiem miał być Brendan Schaub ale ze względu na kontuzję ręki Hunt nie mógł przyjąć tej walki, która miała odbyć się 28 czerwca w Nowej Zelandii. Mark uważa, że dobrze się stało iż do tej walki nie dojdzie ponieważ jak sam stwierdził dla niego byłby to krok wstecz. W wywiadzie dla MMA Fighting, Hunt dodał, że chce walczyć tylko z zawodnikami z samego szczytu. Takim właśnie zawodnikiem jest Roy Nelson.

„Uważam, że Roy jest lepszym przeciwnikiem niż Brendan Schaub. Jest lepszym zawodnikiem a ja chcę z takimi walczyć. Uwielbiam pomysł na walkę w Japonii ponieważ uwielbiam tam walczyć. Walczyłem tam 70 razy i czuję, że jest to mój drugi dom.”

Mark Hunt wypowiedział się również na temat walki Roy’a Nelsona z Antonio Rodrigo nogueira i jego imponującym KO na Brazylijczyku.

„To było niesamowite. On ma bombę w ręku, siłę Dana Hendersona. To szalone. Pytanie tylko, czy zniesie moją moc? Rzecz w tym, że obaj jesteśmy w wadze ciężkiej, wszystko może się przytrafić każdemu z nas. Mogą zgasnąć światła, jeden może trafić drugiego.”

Teraz tylko sam Mark Hunt oraz fani muszą czekać na wiadomości od UFC i samego Roya Nelsona.

6 thoughts on “Mark Hunt uważa, że Roy Nelson jest lepszym wyborem niż Brendan Schaub

  1. Hehe dla mnie sprawa jest prosta.
    Skoro JDS nie usadzil Roya
    Skoro masakra Werduma (kolana zwlaszcza) nie usadzily Roya.
    To nikt go nie usadzi 🙂
    Jak widze jak sadzi KO – zawsze w ten sam sposob, to po prostu banana mam na twarzy ;>

  2. Hunt ma tak samo mocna glowe jak roy i obaj tak samo mocne ciosy. Tu beda decydowac detale typu: kondycja, szybkosc i technika. Wydaje mi sie ze Mark bedie faworytem ale tylko minimalnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *