Mark Hunt ma wiadomość dla swojego przyszłego przeciwnika

Hannah Peters/Getty Images

W ubiegłym tygodniu podano informację o tym, że Mark Hunt został dopuszczony przez lekarzy do dalszej rywalizacji, a już dziś „Super Samoan” zapowiedział, że jest gotowy do kolejnego pojedynku.

Podczas gdy przeciwnik na następną walkę nie został jeszcze ogłoszony, Hunt umieścił na swoim Instagramie bardzo ostrą wiadomość dla przyszłego oponenta, który najwyraźniej wyzwał już wcześniej Hunta na pojedynek. Mark Hunt nawiązał w tej wypowiedzi do byłego mistrza wagi ciężkiej Fabricio Werduma posługując się uszczypliwym komentarzem, a dotyczyć ma to tego, że Werduma najwyraźniej odrzucił walkę z nim.

„Wyzwałeś mnie, więc teraz dam ci to prawo za twój niewyparzony język. Zamierzam owinąć bardzo ładnie i ciasno ten prezent dla ciebie chłopcze, żebyś już nigdy nie rywalizował ponownie na tym poziomie. Jedyną dobrą rzeczą, jaką mogę o tobie powiedzieć, to że nie jesteś tchórzem bez kręgosłupa jak „Werbum”. Nie ma nic gorszego niż ktoś, kto boi się walczyć jak „Werbum”.

Chociaż ten wpis nie ujawnia nazwiska przeciwnika, to jasne jest, że Mark Hunt został wyzwany przez jakiegoś zawodnika wagi ciężkiej i że przyjął to wyzwanie, co oznacza, że już wkrótce możemy się spodziewać informacji o walce.

Wiadomo jednak, że  nie będzie to w tym momencie starcie z Fabricio Werdumem o którym Hunt wciąż ma bardzo złą opinię. Macie pomysł, kto może być tym tajemniczym rywalem Marka Hunta?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.