Mariusz Radziszewski vs. Krzysztof Kułak podczas Celtic Gladiator 15 w Nowym Sączu

Kolejne mocne starcie pomiędzy dwoma doświadczonymi Polakami dodane do karty walk gali Celtic Gladiator 15.

Wielka walka o Mistrzostwo Świata Celtic Gladiator w wadze średniej w formule MMA odbędzie się na kolejnej odsłonie Celtic Gladiator 15 w Nowym Sączu 4 listopada, w hali MOSIR na ul. Nadbrzeżnej 34. Kibice będą mogli obejrzeć ok. 10 walk w różnych formułach. Jednym z dań głównych będzie walka polskiego pioniera MMA Krzysztofa Kułaka, który po raz kolejny będzie bronił tytułu. Popularny „Model” jest po 3 wygranych z rzędu i na pewno będzie chciał udowodnić do kogo należy pas. Ostatni występ zanotował na gali PLMMA 73 w Ciechanowie wygrywając przez duszenie z Michałem Tarabańką. Mariusz Radziszewski, spróbuje odebrać pas mistrzowski Celtic Gladiator.„Radzik” Ostatnią walkę stoczył na PLMMA z doświadczonym Mateuszem Piskorzem, po której pozostał niesmak i sportowa złość w związku z kontrowersyjną decyzją sędziów, przegrał na punkty. Jednak dwie poprzednie walki kończył przed czasem i w roku 2016 był niepokonany. W związku z tym, dostał szansę walki o mistrzostwo Celticu.

Mariusz po ostatnim boju, chce udowodnić wszystkim że werdykt sędziowski był po prostu niesłuszny. A jak lepiej odbudować się po porażce, jak nie „zdetronizowaniem” championa. Zapytany czego oczekuje od tej walki odpowiedział:

„Pokażę wszystko co we mnie najlepsze dla fanów, po prostu zabiorę pas mistrza „Modelowi” i wezmę go do domu”. Konkretne słowa, ale czy „Radzik” da radę mistrzowi?? Czy Kułak po raz kolejny obronił tytuł Celticu, i dopisze kolejne zwycięstwo??

Na te pytania „odpowie” ring w Nowym Sączu! Obaj zawodnicy mają taką samą liczbę porażek i remisów u kogo to się zmieni??Kto lepiej przepracuje okres przygotowawczy?? Bądźcie z nami już 4 listopada i śledźcie tą  walkę na żywo, emocje gwarantowane!!!

Zapraszamy do zakupu biletów na Celtic Gladiator 15 www.celticgladiator.shop

Wiadomość prasowa
Celtic Gladiator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *