Mariusz Radziszewski vs. Krzysztof Kułak podczas Celtic Gladiator 15 w Nowym Sączu

Kolejne mocne starcie pomiędzy dwoma doświadczonymi Polakami dodane do karty walk gali Celtic Gladiator 15.

Wielka walka o Mistrzostwo Świata Celtic Gladiator w wadze średniej w formule MMA odbędzie się na kolejnej odsłonie Celtic Gladiator 15 w Nowym Sączu 4 listopada, w hali MOSIR na ul. Nadbrzeżnej 34. Kibice będą mogli obejrzeć ok. 10 walk w różnych formułach. Jednym z dań głównych będzie walka polskiego pioniera MMA Krzysztofa Kułaka, który po raz kolejny będzie bronił tytułu. Popularny „Model” jest po 3 wygranych z rzędu i na pewno będzie chciał udowodnić do kogo należy pas. Ostatni występ zanotował na gali PLMMA 73 w Ciechanowie wygrywając przez duszenie z Michałem Tarabańką. Mariusz Radziszewski, spróbuje odebrać pas mistrzowski Celtic Gladiator.„Radzik” Ostatnią walkę stoczył na PLMMA z doświadczonym Mateuszem Piskorzem, po której pozostał niesmak i sportowa złość w związku z kontrowersyjną decyzją sędziów, przegrał na punkty. Jednak dwie poprzednie walki kończył przed czasem i w roku 2016 był niepokonany. W związku z tym, dostał szansę walki o mistrzostwo Celticu.

Mariusz po ostatnim boju, chce udowodnić wszystkim że werdykt sędziowski był po prostu niesłuszny. A jak lepiej odbudować się po porażce, jak nie „zdetronizowaniem” championa. Zapytany czego oczekuje od tej walki odpowiedział:

„Pokażę wszystko co we mnie najlepsze dla fanów, po prostu zabiorę pas mistrza „Modelowi” i wezmę go do domu”. Konkretne słowa, ale czy „Radzik” da radę mistrzowi?? Czy Kułak po raz kolejny obronił tytuł Celticu, i dopisze kolejne zwycięstwo??

Na te pytania „odpowie” ring w Nowym Sączu! Obaj zawodnicy mają taką samą liczbę porażek i remisów u kogo to się zmieni??Kto lepiej przepracuje okres przygotowawczy?? Bądźcie z nami już 4 listopada i śledźcie tą  walkę na żywo, emocje gwarantowane!!!

Zapraszamy do zakupu biletów na Celtic Gladiator 15 www.celticgladiator.shop

Wiadomość prasowa
Celtic Gladiator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *