Mariusz Pudzianowski chce pomścić Kamila Walusia

m.trojmiasto.pl

 

Podczas wczorajszej gali KSW 25 we Wrocławiu w ringu stanęli między sobą Kamil Waluś i Oli Thompson. Obaj mieli walczyć ze sobą już wcześniej ale kontuzja Walusia wykluczyła go ze startu. Co się odwlecze to nie uciecze w myśl starego przysłowia i wczoraj obaj zawodnicy mogli wreszcie zaprezentować się publiczności. Niestety dla Kamila Walusia nie był to udany wieczór ponieważ przegrał z Thompsonem przez TKO  w drugiej rundzie.

Całej sytuacji przyglądał się Mariusz Pudzianowski, który w przerwie między walkami w rozmowie z Mateuszem Borkiem rzucił wyzwanie w stronę Oli Thompsona. Mariusz Pudzianowski chce pomścić Kamila Walusia i zmierzyć się z Anglikiem. Dodał też, że do tej pory to jemu rzucano wyzwania więc tym razem to on chce rzucić wyzwanie komuś innemu. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź, gdyż Thompson wyraził zgodę na ten pojedynek podczas konferencji prasowej po gali. Wszystko jednak zależy teraz od właścicieli KSW Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego. Jeśli włodarze federacji zgodzą się na walkę, będziemy mieć ciekawy pojedynek dwóch byłych strongmanów.

7 thoughts on “Mariusz Pudzianowski chce pomścić Kamila Walusia

  1. Myślę, że Oli Thomson dobrze zweryfikuje umiejętności Pudzianowskiego, dlaczego akurat on, bo to czynny zawodnik, walczy dość regularnie i nie jest on zawodnikiem z wyższej pułki, więc akurat dla Pudzianowskiego. Jeśli wygra to znaczy, że zrobił postępy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *