Mariusz Galant rywalem Denisa Górniaka w jego pierwszej walce w kategorii ciężkiej na Spartan Fight 6

Górniak vs Galant

Organizacja Spartan Fight ma przyjemność poinformować, iż Mariusz Galant będzie rywalem Denisa Górniaka na gali Spartan Fight 6 w Płocku.

Dla Górniaka będzie to pierwsza walka w kategorii ciężkiej, zawodnik z Bytomia do tej pory walczył w wadze półciężkiej i przez wielu został okrzyknięty jednym z największych talentów w tej dywizji. Swoje pierwsze dwa pojedynki kończył już w pierwszej rundzie. Na gali Spartan Fight 2 błyskawicznie poddał Ukraińca Gołowatiuka, natomiast na gali w Kielcach znokautował Łukasza Kapsę. W swojej pierwszej walce w królewskiej kategorii zmierzy się z Mariuszem Galantem, który na co dzień trenuje w Niemczech. Ten 26-letni zawodnik to przede wszystkim świetny „stójkowicz”, wielokrotny medalista Pucharu Niemiec w Kickboxingu. W zawodowej karierze w MMA stoczył tylko jedna walkę, którą jak sam mówi przegrał wyłącznie ze swojej winy. Do starcia z „Flinstonem” będzie jednak w 100% przygotowany i zdeterminowany, by odnieść zwycięstwo.

Bilety na galę Spartan Fight 6 w cenie 40zł dostępne na stronie https://kupbilet.onet.pl/sport/boks/bx0067 oraz w salonach EMPIK.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *