Marcos Galvao vs. Eduardo Dantas na Bellator 150

mmalatestnews.com
mmalatestnews.com

Pojedynek kogucich będzie walką wieczoru lutowej gali.

Rewanżowe starcie Marcosa Galvao (17-6-1) z Eduardo Dantasem (17-4) było planowane na galę oznaczoną numerem 144, do walki jednak nie doszło z powodu kontuzji DuDu. Teraz bój o pas dywizji -61kg – dzierżony przez Galvao – zakontraktowano na galę Bellator 150.

Loro zdobył tytuł na gali Bellator 135, podczas tego eventu w II rundzie poddał Joe Warrena notując swoją pierwszą wygraną przez poddanie w zawodowej karierze. Wcześniej Marcos zaliczył passę 3 kolejnych zwycięstw pokonując Shely’ego Santanę, Toma McKennę i Thomasa Vasqueza.

Z kolei Dudu jeszcze w zeszłym roku był mistrzem Bellatora w dywizji koguciej, tytuł zdobył na gali Bellator 65 poddając Zacha Makovsky’ego – obecnie zawodnika UFC. Później Eduardo 2-krotnie obronił tytuł, stracił go dopiero na rzecz Joe Warrena w październiku 2014r. Ostatnią walkę stoczył w maju, na „137” wypunktował Mike’a Richmana.

Dantas i Galvao już walczyli ze sobą w przeszłości, spotkali się na gali Bellator 89 – wtedy Eduardo znokautował Marcosa w II rundzie walki.

Gala Bellator 150 odbędzie się 26 lutego w Mulvane w Kansas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *