Marcin Wrzosek nadal bez wypłaty za walkę na FEN 7 [Update]

Wrzosek vs Rajewski

Marcin „The Polish Zombie” Wrzosek (10-2) walczył dla organizacji Fight Exclusive Night 7, 24 kwietnia.

Wrzosek wygrał przez T.K.O w 2 rundzie z Robertem Rajewskim (3-1).

Jak do tej pory nie otrzymał wypłaty od organizacji FEN (walka odbyła się 4 miesiące temu).

Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że sprawą zajął się adwokat Marcina.

W kuluarach pojawiają się głosy, że organizacja jest niewypłacalna, a wszystkie internetowe informacje o dobrym wyniku oglądalności i sprzedaży biletów to „bajka”.

Czekamy na stanowisko prezesa Pana Pawła Jóźwiaka.

[Update]

Sprawa wyjaśniona. Po nagłośnieniu sytuacji prezes federacji prawdopodobnie uregulował dług (bądź obiecał to załatwić), co nie zmienia faktu, że federacja, która wyrasta na nr. 2 naszej sceny i ma aspirację na nr. 1, nie powinna tak długo zalegać z wypłatą dla zawodnika i tym samym robić sobie zły PR. Tym bardziej, że dotychczas ciężko pracowała na swoją pozycję.

[Update 2]

Według Prezesa wina zaległej wypłaty leży po stronie menadżera zawodnika tj. Łukasza Zaborowskiego, który nie przesłał do tej pory oryginału kontraktu. W kontrakcie jest zapis, który mówi, że oryginał kontraktu musi zostać dostarczony organizatorowi inaczej nie umowa nie nabiera mocy prawnej.

[Update 3]

Jak twierdzi Marcin Wrzosek, kontrakt był przekazany na dłonie współwłaściciel. Skany umowy przekazał Pawłowi Jóźwiakowi, a oryginał współwłaścicielowi Bartkowi Szabie. Gdy upomniał się o swoje pieniądze prezes twierdził, że umowa podpisana tylko przez zawodnika nie ma mocy prawnej, ale adwokat stwierdził, że skoro jest wysyłana i sygnowana logiem/marką FEN to nabiera mocy prawnej.

Wypowiedzi zawodnika znajdują się na forum cochones.

3 thoughts on “Marcin Wrzosek nadal bez wypłaty za walkę na FEN 7 [Update]

  1. nie jestem jakimś wielkim fanem FEN ani KSW ale rozsiewanie plotek o tej pierwszej organizacji („W kuluarach pojawiają się głosy, że organizacja jest niewypłacalna, a wszystkie internetowe informacje o dobrym wyniku oglądalności i sprzedaży biletów to „bajka”.”) wygląda jak plotkowanie starych bab na targu. lepiej skupić się na faktach. te złe informacje o FEN może rozsiewać konkurencja. póki co FEN robi całkiem niezłą robotę. jeżeli chodzi o tą zapłatę dla zawodnika to na innych stronkach poświęconych mma sprawa przedstawiana jest trochę inaczej. prawda leży pewnie gdzieś pośrodku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *