Marcin Tybura dołącza do klubu Jackson-Wink MMA

Jackson-Wink MMA / Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Walczący w wadze ciężkiej w UFC Marcin Tybura poinformował na swoim Facebooku, że zdecydował się zmienić barwy klubowe i dołączył do jednego z najlepszych teamów Jackson-Wink MMA.

Marcin Tybura był reprezentantem warszawskiego klubu S4 Fight Club w którym trenował pod okiem Kamila Umińskiego i Piotra Jeleniewskiego. Teraz Marcin dołączy do jednego z najlepszych teamów MMA na świecie jakim jest Jackson-Wink MMA Academy  mający swoją siedzibę w Albuquerque.

Klub ten został stworzony przez dwóch znakomitych trenerów Grega Jakcona i Mike’a Winkeljohna wielokrotnie był wybierany jako najlepszy klub MMA na świecie. Nic więc dziwnego, że jest on domem dla wielu znakomitych zawodników i zawodniczek oraz mistrzów i mistrzyń w MMA różnych organizacji. Warto wspomnieć, że od teraz kolegami i koleżankami klubowymi Marcina Tybury będą m.in. mistrz wagi półciężkiej UFC Jon Jones, Alistair Overeem, Andrei Arlovski, Anthony Hamilton, Cub Swanson, Diego Sanchez, Donald Cerrone, była mistrzyni wagi koguciej Holly Holm, Michelle Waterson, czy Rustam Khabilov.

To zdecydowanie dobry ruch ze strony Marcina, ponieważ będzie miał okazję nauczyć się czegoś nowego i posparować z mocnymi zawodnikami zaprawionymi w walkach na szczycie.

One thought on “Marcin Tybura dołącza do klubu Jackson-Wink MMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.