Marcin Tybura Ambasadorem Uniejowa

Marcin Tybura Ambasadorem Uniejowa. W środę na Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich w Uniejowie ogłoszono rozpoczęcie współpracy pomiędzy Gminą Uniejów a Marcinem Tyburą.

  W ramach umowy, jeden z najlepszych polskich zawodników MMA będzie aktywnie promował swoje rodzinne miasto.

Marcin Tybura oraz Burmistrz Józef Kaczmarek parafowali umowę w obecności radnych Uniejowa, zaproszonych mediów oraz gości. W ramach rozpoczętej współpracy najlepszy polski zawodnik wagi ciężkiej będzie nie tylko promował Uniejów w Polsce i na świecie, ale także aktywnie wspierał lokalne działania w krzewieniu aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. Tybura, wykorzystując swoją międzynarodową popularność, postara się także przybliżyć fanom z Polski i świata Uniejów, jego zabytki oraz atrakcje.

– Bardzo cieszę się z rozpoczętej współpracy i mam nadzieję, że obu stronom przyniesie ona wymierne korzyści. Postaram się zachęcić jak najwięcej osób, a przede wszystkim młodych osób, do aktywności fizycznej, uprawiania sportu i regularnego treningu. Jestem przykładem, że z Uniejowa można ruszyć na podbój świata. Chciałbym także pokazać piękno moich rodzinnych stron, gdzie można fantastycznie spędzić czas. Sam w każdej wolnej chwili wracam do Uniejowa i mam nadzieję, że coraz więcej osób będzie nas odwiedzać. Zapraszam wszystkich do Uniejowa! – powiedział po podpisaniu umowy Marcin Tybura.

Wsparcie Gminy Uniejów pozwoli również na sportowy rozwój samemu zawodnikowi, który już niedługo rozpocznie przygotowania do walki na gali UFC Fight Night w Sydney. W Australii uniejowianin zmierzy się z legendarnym Markiem Huntem w najważniejszej walce wieczoru. Zwycięstwo znacząco przybliży Tyburę do wymarzonej walki o pas mistrzowski UFC.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.