Marcin Różalski vs Jerome Le Banner w walce wieczoru na gali DSF Kickboxing Challenge 14

Marcin „Różal” Różalski, który w listopadzie podpisał kontrakt z organizacją DSF Kickboxing Challenge, poznał rywala z którym zmierzy się 13 kwietnia na gali DSF Kickboxing Challenge 14.

Przeciwnik „Różala”, to zawodnik wielkiego kalibru i legenda kickboxingu, Francuz Jerome Le Banner (81-22-2, 1 NC Kickboxing/3-3 MMA/6-0 Boks). 44-letni „Geronimo” znany jest z agresywnego stylu walki i nokautującego ciosu, którym wygrał 65 zawodowych walk w Kickboxingu. Wielokrotny mistrz świata ISKA i WKN. Le Banner walczył z największymi gwiazdami K-1 jak Andy Hug, Peter Aerts, Mirko Filipovic, Ernesto Hoost, Ray Sefo, Stefan Leko, Gary Goodridge, Musashi, Remy Bonjasky, Semmy Schillt.

Marcin Różalski (21-8-1, 12 KO Kickboxing/7-4 MMA), to jeden z najlepszych polskich kickboxerów, który również posiada tytuł mistrza organizacji ISKA, WKN i K-1, a także tytuł wagi ciężkiej federacji KSW w formule MMA.

Różalski wielokrotnie mówił, że chciałby zmierzyć się z tak wielką legendą kickboxingu jaką jest Jerome Le Banner i dwukrotnie miało dojść do tego pojedynku. Do trzech razy sztuka i tym razem „Różal” doczeka się tego pojedynku, który jak sam mówi, jest spełnieniem jego marzeń.

– W końcu ziści się jedno z moich wielkich sportowych marzeń. Już w 2012 roku dwa razy miało dojść do mojej walki z Le Bannerem w formule MMA, ale z powodów ode mnie niezależnych musiałem obejść się smakiem – wspomina „Różal”. –  Teraz jesteśmy zabezpieczeni i nic nie stanie nam na przeszkodzie. Zmierzę się w ringu z prawdziwą legendą kickboxingu i nie mam wątpliwości, że damy świetny pojedynek pełen ekscytujących wymian ciosów i kopnięć. Dziękuję federacji DSF Kickboxing Challenge za tę możliwość i 13 kwietnia zapraszam wszystkich kibiców do Warszawy. Nie wiem, jak Torwar to wytrzyma! – kończy podekscytowany Różalski.

Zdjęcia Jerome’a Le Bannera dzięki uprzejmości RIZIN Fighting Federation / DSF Kickboxing Challenge

Poniżej także komentarz Prezesa DSF Sławomira Duby, który wraz z Robertem Złotkowskim, Dyrektorem Sportowym Federacji poleciał do Paryża, aby podpisać kontrakt z Jerome Le Bannerem.

– Negocjacje nie trwały długo. Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości w jakiej formie jest „Geronimo” to zapewniam, że nie jeden mężczyzna w wieku 44 lat marzyłby o tym by tak się ruszać i walczyć. Jerome zapowiada zwycięstwo. Powiedział mi, że ma nadzieję, że nie będzie to jego pierwsza i ostatnia walka na DSF kickboxing Challenge. Co jest ważne podkreślenia to jego zaangażowanie w promocję – będzie naszym gościem na gali we Wrocławiu, która odbędzie się 3 lutego w hali „Orbita”. Jeśli chodzi o „Różala” to cieszę się, że możemy spełnić jedno z jego sportowych marzeń. Jestem pewien, że ten pojedynek przejdzie do historii polskiego K-1 i odbije się szerokim echem na całym świecie.  – powiedział Sławomir Duba, Prezes DSF Kickboxing Challenge.

Gala DSF Kickboxing Challenge 14 zaplanowana jest na 13 kwietnia w hali Torwar w Warszawie. Bilety do nabycia na www.ticketclub.pl Do piątku 22 grudnia do godziny 23:59 trwa specjalna przedświąteczna promocja. Kup bilet ze zniżką ze specjalnym kodem: DSF14.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.