Marcin „Różal” Różalski powróci, aby walczyć na gołe pięści na gali nowej organizacji Genesis

Fot. KSW

Kilka dni temu w mediach społecznościowych organizacji KSW pojawiła się krótka zajawka zapowiadająca powrót pewnego tajemniczego zawodnika, którego fani MMA i Kickboxingu rozpoznali natychmiast – Marcin „Różal” Różalski.

Wyglądało na to, że po szorstkim rozstaniu z KSW i zapowiedzi, że nie wróci już do tej czy innej organizacji MMA, Różalski doszedł do porozumienia z włodarzami największej polskiej organizacji MMA i znów stanie w jej klatce.

Okazuje się że nie do końca będzie to powrót do KSW, którego wszyscy z nas się spodziewali. Organizacja KSW opublikowała dzisiaj niesamowicie klimatyczną zapowiedź powrotu do akcji Marcina Różalskiego, ale nie w formule MMA na kolejnej z gal KSW lecz w rywalizacji na gołe pięści na gali nowej organizacji Genesis.

Marcin Różalski (7-4) zadebiutował w MMA w 2011 roku walcząc głównie w KSW gdzie stoczył 10 walk. Do jego największych zwycięstw w tej formule nalezą wygrane z Pawłem Słowńskim, Mariuszem Pudzianowskim i Fernando Rodriguesem Jr. w walce z którym zdobył tytuł mistrza wagi ciężkiej. Różal posiada nieco bogatszą karierę w Kickboxinguw którym stoczył 31 walk, a jego rekord to 22-8-1.

Pojedynki na gołe pięści znane także pod nazwą bare knuckle fighting są coraz bardziej popularne na świecie, a także w Polsce. W związku z tym jeden z właścicieli KSW, Maciej Kawulski zdecydował się na śmiałe posunięcie stworzenia odrębnej marki/organizacji o nazwie Genesis, która będzie organizowała pojedynki na gołe pięści.

Pierwsza gala Genesis ma się odbyć już w październiku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *