Marcin „Różal” Różalski podpisał kontrakt z organizacją Babilon MMA

Babilon MMA

Marcin „Różal” Różalski podpisał kontrakt z organizacją Babilon MMA dla której stoczy swoją kolejną walkę w formule MMA.

Organizacja Babilon MMA należąca do Tomasza Babilońskiego poinformowała na swoim Facebooku, że podpisała kontrakt z Marcinem Różalskim. Do powrotu Różalskiego do rywalizacji ma dojść jeszcze w tym roku i nastąpi to prawdopodobnie na gali Babilon MMA 6. Według licznika na stronie organizacji, gala Babilon MMA 6 odbędzie się 15 grudnia.

Marcin Różalski (7-4) to były mistrz wagi ciężkiej Federacji KSW dla której stoczył dziesięć walk wygrywając siedem pojedynków. W swojej ostatniej walce w formule MMA na gali KSW 39: Colosseum w maju 2017 roku zmierzył się z Brazylijczykiem Fernando Rodriguesem Jr., którego znokautował w 16 sekund pierwszej rundy odbierając mu tytuł mistrza. Zaraz po walce Różalski ogłosił, że zrzeknie się pasa, ponieważ nie interesują go walki o pasy mistrzowski i dotrzymał słowa oddając pas w lipcu.

W listopadzie ubiegłego roku, Marcin Różalski rozstał się z KSW i przeszedł do DSF Kickboxing Challenge. Tym samym płocczanin powrócił do rywalizacji w kickboxingu po długiej niemal dziewięcioletniej przerwie. Jego rekord w Kickboxingu to 22-8-1. W debiucie na DSF Kickboxing Challenge 14, Różalski zmierzył się z Peterem Grahamem i pokonał go przez jednogłośną decyzję.

One thought on “Marcin „Różal” Różalski podpisał kontrakt z organizacją Babilon MMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *