Marcin Held zmierzy się z Kurtem Pellegrino na Bellator 68

(fot. mmadiehards.com)

Wszystko wskazuje na to, że Kurt Pellegrino odłoży swoje plany odejścia na emeryturę. Zawodnik ma wrócić do akcji 11 maja na gali Bellator 68 a jego przeciwnikiem ma być Marcin Held

Serwis Tychy.pl poinformował, że Marcin ma pojawić się na karcie walk Bellatora, na gali która ma się odbyć w Atlantic City.

Kurt Pellegrino (16-7) odszedł z UFC 19 marca zeszłego roku, po przegranej przez niejedno głośną decyzję z Gleisonem Tibau. Po pięciu miesiącach przeszedł do Bellatora. Pellegrino został w kolejnej walce powstrzymany w 50 sekund przez Patricky „Pittbulla” Freire na gali Bellator 59. Po tym wszystkim nie był pewny czy wróci do klatki po porażce, mówiąc dużo o przejściu na emeryturę.

Dla Kurta Pellegrino będzie to kolejna walka po trzech porażkach z rzędu od czasu pojedynku z Fabricio Camoesem w marcu 2010 na gali UFC 111.

20-letni Marcin Held (12-2) zdobył dwa zwycięstwa z rzędu przegrywając wcześniej z Michaelem Chandlerem w ćwierćfinale turnieju czwartego sezonu Bellatora w wadze lekkiej na gali Bellator 36. Tego samego wieczoru, kiedy Pellegrino odniósł porażkę na gali Bellator 59, Held pokonał przez niejedno głośną decyzję Phillipe Novera.

One thought on “Marcin Held zmierzy się z Kurtem Pellegrino na Bellator 68

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *