Marcin Held vs Chris Fishgold na Polaris 6

Marcin Held stoczy swoją kolejną walkę nie w Oktagonie UFC lecz na macie prestiżowego turnieju grapplingowego Polaris 6.

Turniej odbędzie się 17 lutego w Indigo at the O2 w Londynie. Marcin Held zmierzy się z Chrisem Fishgoldem w 15-minutowym pojedynku NO GI w karcie głównej.

Dla Marcina Helda (23-7) będzie to przerwa od występów w UFC w którym stoczył cztery pojedynki z czego trzy przegrał z Diego Sanchezem, Joe Lauzonem i Damirem Hadzovićem i w ostatniej pokonał Nasrata Haqparasta.

Rywalem Polaka będzie Anglik Chris Fishgold (17-1-1), który jest mistrzem wagi lekkiej organizacji Cage Warriors z trzema obronami tytułu. Fishgold ma za sobą serię siedmiu zwycięstw i jest specjalistą od duszenia o czym przekonało się aż jedenastu jego przeciwników.

Pojedynek Helda z Fishgoldem zapowiada się bardzo interesująco, ponieważ będzie to konfrontacja dwóch specjalistów od poddań, z jednej strony Held i jego techniki na nogi, a z drugiej zawodnik duszący swoich rywali.