Marcin Held chce zastąpić Rustama Khabilova w walce z Kajanem Johnsonem na gali UFC w Londynie

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Marcin Held poinformował o gotowości do zastąpienia Rustama Khabilova w walce z Kajanem Johnsonem na gali UFC Fight Night 127 w Londynie.

Rustam Khabilov 22-3) poinformował na swoim Instagramie, że z powodu kontuzji kolana musi się wycofać z pojedynku z Kajanem Johnsonem (22-12-1). Dla Dagestańczyka byłaby to szansa na wywalczenie szóstego zwycięstwa z rzędu. Johnson natomiast ma za sobą trzy wygrane pojedynki.

Chociaż do gali w Londynie zaplanowanej na 17 marca pozostało jeszcze sporo czasu i nie powinno być problemu ze znalezieniem zastępstwa, to Marcin Held (23-7) zaoferował pomoc ogłaszając, że jest gotowy zmierzyć się z Johnsonem.

„Jestem bardziej niż gotowy na walkę z Kajanem Johnsonem na gali UFC w Londynie!!!! Sean Shelby, Dana White – zróbmy to!

W Londynie jest ponad 1 milion polskich obywateli! Pozwólcie mi dla nich zawalczyć!”

Dla Helda byłby to powrót do Oktagonu po zwycięskiej walce z Nasratem Haqparastem na gali UFC Fight Night 118 w Gdańsku. To było ważne zwycięstwo dla Marcina, które przerwało serię trzech porażek z rzędu. Oprócz tego, była to dla polskiego zawodnika ostatnia walka w kontrakcie z UFC.

3 thoughts on “Marcin Held chce zastąpić Rustama Khabilova w walce z Kajanem Johnsonem na gali UFC w Londynie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *