Marc Diakiese vs. Nasrat Haqparast w rozpisce UFC Fight Night 134 w Hamburgu

Rey Del Rio/Getty Images

Poznaliśmy trzeci pojedynek, który zobaczymy podczas gali w Niemczech.

Karta walk gali UFC Fight Night 134, która odbędzie się 22 lipca w Hamburgu powoli się zapełnia. Dzisiaj poznaliśmy kolejne starcie podczas tego wydarzenie, a będzie nim pojedynek w wadze lekkiej pomiędzy Nasratem Haqparastem (8-2) oraz Markiem Diakiesem (12-2).

Marc Diakiese powraca do rywalizacji po dwóch porażkach z rzędu. Anglik okazał się gorszy od Drakkara Klose’a oraz Dana Hookera. Ostatnią walkę w Oktagonie UFC wygrał w marcu 2017 roku, pokonując Teemu Packalena. Jego bilans w amerykańskiej organizacji to 3 zwycięstwa i 2 porażki. Przed dołączeniem do UFC, był posiadaczem mistrzowskiego pasa organizacji BAMMA w kategorii lekkiej.

Nasrat Haqparast stoczył jak na razie tylko jeden pojedynek w UFC, który przegrał przez jednogłośną decyzję z Marcinem Heldem podczas gali w Gdańsku. Miał wystąpić podczas gali UFC Fight Night 127 w Londynie, ale nabawił się kontuzji (infekcja oka), która zmusiła go do wycofania się z pojedynku. Przed podpisaniem kontraktu z UFC, znajdował się w znakomitej serii 8 zwycięstw z rzędu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.