Mamed Khalidov wyrówna rekord

Na gali KSW 19, która 12 maja odbędzie się w łódzkiej hali Atlas Arena swoją dwunastą walkę dla Federacji KSW stoczy najlepszy zawodnik wagi średniej w Europie, Mamed Khalidov. Tym samym zawodnik MMA Arrachion Olsztyn zrówna się ilością walk na galach KSW z dotychczasowym rekordzistą Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim.

Wszystkich fanów Mameda Khalidova już teraz zapraszamy do oglądania najbliższej gali z jego udziałem. Bilety na KSW19 są jeszcze dostępne i można je nabywać za pośrednictwem www.eBilet.pl.

Przypominamy również, że transmisję z gali KSW19 będzie można oglądać na żywo od 20:00 w telewizji Polsat i Polsat Sport.

7 thoughts on “Mamed Khalidov wyrówna rekord

  1. Juras byl jednym z pierwszych, a mma nie bylo jeszcze mocno znane w Polsce, ludzie chcieli po prostu zobaczyc ostra muckę, nie zwracali uwagi na technike, precyzje, przygotowanie…etc Fakt nie byl najlepszy. Teraz jest wiecej lepszych zawodnikow, a nad mma pracuja sztaby fachowcow.

  2. Khalidov napewno pójdzie do lepszej organizacji jak bd pokonywał coraz lepszych.Munoza,Stanna,Franklina,Lebena,Wanderleia być może Sonnena by poskładał.Tylko czy KSW go puści do UFC?do BFC tak ale UFC wątpie,bo daje duże widowisko ostatnio,poddając Irvina,Lindlanda i Taylora.

  3. Hector? LOL LOL LOL! ma tylko 1 top 20 wygraną z jego ostatnich 20 walk, obija tylko samych kelnerów. Dajcie spokój. A Mamed? LOL! obija samych obitych i skończonych dawno z UFC dziadków.

  4. Miejmy nadzieję, że Ta kompromitacja sztuk walki w końcu da swojemu mistrzowi kogoś nie emerytowanego lub zgasłego i w końcu Mamed naprawdę pokarze, że jest w czołówce europejskiej z aspiracjami do światowej klasy zawodnikiem bo czas to w końcu pokazać z kimś naprawdę wymagającym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *