Mamed Khalidov i Maciej Kawulski dla e-PROFIT

e-PROFIT to to magazyn poświęcony zagadnieniom ze świata e-biznesu. W lipcowym wydaniu ukazały się dwa ciekawe wywiady z dobrze znanymi postaciami w środowisku MMA – Mamedem Khalidovem i Maciejem Kawulskim.

Nie jestem nadczłowiekiem – Mamed Khalidov
Show business nie może przeżyć bez gwiazd. Nikt nie ma wątpliwości, że jedną z głównych lokomotyw ciągnących MMA w Polsce jest człowiek, dzięki któremu znów jesteśmy dumni. Można by rzec Adam Małysz wśród polskich gladiatorów XXI wieku – Mamed Chalidow.

Kawior w ringu – Maciej Kawulski
Jaki jest przepis na dobry startup? Bajecznie proste: znajdź coś nowego, czego ludzie nie znają, ale co im się spodoba na tyle, że będą gotowi za to zapłacić. Jutro nie będą sobie w stanie wyobrazić rzeczywistości bez Twojego produktu lub usługi. Tyle teorii. Z praktyką, jak wszyscy wiemy, jest już trochę trudniej.
Ostatnio jednak taki „startup” rośnie na naszych oczach. MMA, czyli Mixed Martial Arts – do niedawna znane nielicznym, większości kojarzyły się z brutalnymi i krwawymi walkami niepewnych typów spod ciemnej gwiazdy prowadzonymi gdzieś w klatkach. Dziś po tamtych wyobrażeniach już nic nie zostało. MMA wyrasta na jedną z ulubionych dyscyplin sportowych Polaków, a pokazanie się na jej galach to w wielu kręgach rodzimych celebrytów wręcz obowiązek. – Stacje telewizyjne, transmisje, reklamy, sponsorzy. O tym jak zbudowano w Polsce biznes z niczego opowiada Maciej Kawulski – współwłaściciel federacji KSW.

Zapraszamy do lektury. Wystarczy kliknąć na okładkę.

One thought on “Mamed Khalidov i Maciej Kawulski dla e-PROFIT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *