Mamed K. zatrzymany przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych pod zarzutem paserstwa

Fot. KSW

Jak poinformowało RMF FM, Biuro Operacji Antyterrorystycznych zatrzymało na polecenie Centralnego Biura Śledczego Policji i Prokuratury Krajowej na Warmii i Mazurach byłego mistrza KSW Mameda K.

3 thoughts on “Mamed K. zatrzymany przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych pod zarzutem paserstwa

  1. Prawdopodobnie, tak jak poprzednio, będzie twierdził, że za wszystkim stoją nieprzychylne służby, które tylko kombinują jak narobić komuś problemów oraz sugerujące świadkom co mają zeznawać, żeby wyszło pod ich tezę. Dane auto wg jego wiedzy pewnie miało być legalne. A jeżeli pochodzi z nielegalnego źródła, to skąd on miał o tym wiedzieć- przecież takie było ładne, a nie jest mechanikiem, tylko sportowcem.
    Nie rozumiem, co on nie wiedział, że to nie jest Czeczenia i po poprzedniniej akcji ktoś może patrzeć mu na ręce? Czy jemu się zdaje, że w Polsce dalej są lata 90-te? Zrozumiałbym jeszcze jakby popadło na nieobytą, niewykształconą i mało inteligentną osobę bez perspektyw. Jak widać złe towarzystwo robi swoje. Niech sobie znajdzie jakiś zawód, żeby po zakończeniu kariery sportowej mógł się czymś zająć na pół etatu, niech założy siłownię, agencję ochrony, pizzerię albo jakiś inny biznes. Terenerem personalnym od biedy może być. Niech się odetnie od leni i półmózgów, bo ściągną go na dno. A jak to jest rodzina, to niech jej da dobry przykład, że się pracuje, a nie odstawia bandyterkę. Jak im się zdaje, że w Polsce można teraz robić gangsterkę, to źle im się wydaje, bo do tego trzeba mieć plecy w policji, co nie jest już takie łatwe jak kiedyś. Do tego w PL działa mnóstwo niezależnie działających służb, więc plecy w jednej służbie mogą nie pomóc. To towarzystwo za to nie wydaje się mieć wystarczających pleców gdziekolwiek, więc ile jeszcze pobiegają? Każdego dnia ktoś im może zapukać do drzwi.

  2. Masz rację wielu obcokrajowców w Polsce myślą że łatwo mogą przekraczać granice prawa i nic im nie zrobią i tu się mylą.jakby nie patrzeć służby które mają się łapaniem przestępców zajmować pracują sprawnie .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *