Maksymilian Bratkowicz zmierzy się z Andreyem Krupnyakovem na FEN 6

Maksymilian Bratkowicz

Organizacja Fight Exclusive Night ma zaszczyt zapowiedzieć kolejny pojedynek nadchodzącej gali FEN 6 „Showtime”, która odbędzie się w piątek, 6-go marca 2015, we wrocławskiej hali „Orbita”.

W jednym z pojedynków na zasadach K-1, otwierających nasze wydarzenie, zmierzą się dwaj utalentowani kickbokserzy, Maksymilian Bratkowicz z Fight Gym Wrocław i Andrey Krupnyakov reprezentujący Kondor Grodno na Białorusi. Walka zakontraktowana została w kategorii półciężkiej do 86 kg.

Liczący 22 lata Bratkowicz udanie debiutował na ringu organizacji podczas gali FEN 3 we Wrocławiu pokonując po trudnej walce Sebastiana Romańczyka z klubu Arrachion Mrągowo. Było to drugie zwycięstwo Wrocławianina na zawodowym ringu przy jednym remisie. We wrześniu 2014 roku Bratkowicz przerwał karierę z powodu ciężkiego urazu. Dzięki determinacji i sportowej ambicji ten wierny kibic Śląska Wrocław powrócił i zamierza kontynuować zwycięską passę. Bratkowicz mierzy 183 cm i waży 86 kg.

26-letni Krupnyakov to 3-krotny Mistrz Białorusi w Pankrationie. W Kickboxingu miał okazję zmierzyć się z numerem dwa polskiej sceny wagi półciężkiej, Radosławem Rydzewskim, i zdołał dotrwać do drugiej rundy. To pokazuje, że Białorusin jest odpowiednim i wartościowym rywalem dla rozpoczynającego karierę Bratkowicza. Dodatkowo walczy także w MMA, co czyni go wszechstronnym zawodnikiem. Białorusin waży 86 kg i mierzy 188 cm.

Wierzymy, że ten i inne pojedynki jakie widzowie obejrzą w dniu 6-go marca przejdą do historii polskich Sztuk Walki, a Kickboxingu w szczególności. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA, a nikogo z Was nie powinno tam zabraknąć.

Serdecznie zapraszamy!

Informujemy, iż bilety są dostępne w sprzedaży internetowej na stronie www.eventim.pl oraz w punktach stacjonarnych tej sieci takich jak: Saturn, EMPiK, Media Expert i Media Markt. Pełna lista punków dostępna pod linkiem: TUTAJ

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *