Mackenzie Dern stoczy kolejną walkę 10 marca na gali LFA 6

Mackenzie Dern Facebook

Jedna z najlepszych zawodniczek BJJ na świecie i początkująca zawodniczka MMA Mackenzie Dern (2-0) stoczy swoją kolejną walkę 10 marca na gali Legacy Fighting Alliance 6.

Organizacja LFA ogłosiła pierwsze trzy pojedynki jakie odbędą się na gali LFA 6. W walce wieczoru w wadze piórkowej Rivaldo Junior (15-6-2) zmierzy się z Ray’em Rodriguezem (11-4). W co-main evencie były pretendent do tytułu wagi średniej Legacy FC Larry Crowe (9-6) zmierzy się z Erykiem Andersem (5-0). Trzecią ogłoszoną walką będzie pojedynek kobiet między Mackenzie Dern (2-0) i Katherine Roy (1-0).

Specjalistka i mistrzyni świata w Brazylijskim Jiu Jitsu Mackenzie Dern stoczy trzecią walkę w formule MMA. Jej debiut w lipcu zeszłego roku zakończył się zwycięstwem przez jednogłośną decyzję z Kenią Rosas, a w drugiej walce pokonała przez poddanie Montanę Stewart. 23-latka w kolejnej walce spotka się z 31-letnią Katherine Roy, która jest zawodowym żołnierzem ze stopniem sierżanta w Armii Stanów Zjednoczonych. Roy jest też mistrzynią turnieju bokserskiego Golden Gloves 2015. Roy zadebiutowała w MMA w zeszłym roku w lipcu na gali WSOF Global Championship 3: Philippines pokonując przez jednogłośną decyzję May Ooi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *