Maciej „Irokez” Jewtuszko na KSW 18 – znamy przeciwnika

(fot. facebook.com/Maciej Jewtuszko)

Wygląda na to, że Maciej „Irokez” Jewtuszko wystąpi na gali KSW 18, która odbędzie się 25 lutego w Płocku. Znany jest także przeciwnik Polaka, który walczył już na KSW.

Maciej Jewtuszko napisał na swoim profilu na facebooku, że zmierzy się z Anglikiem Deanem Amasingerem (9-5). Amasinger walczył na KSW 12 Najman vs Pudzianowski pokonują przez duszenie gilotynowe Macieja Górskiego. Ostatnie dwie walki stoczył na BAMMA odpowiednio wygrywając oraz przegrywając ostatni pojedynek.

Dla Macieja Jewtuszko (8-2) będzie to druga walka na KSW. W ostatnim pojedynku na KSW 17 Revenge przegrał przez KO w zaledwie 46 sekund z Arturem Sowińskim. Była to druga porażka z rzędu dlatego też następna walka będzie bardzo ważna ponieważ wygrana przełamie złą passę.

12 thoughts on “Maciej „Irokez” Jewtuszko na KSW 18 – znamy przeciwnika

  1. mało w Polsce jest takich zawodników którzy mogą sobie pozwolić na same treningi-Mariusz P..Mamed-Janek Błachowicz-Drwal-Michał M…..i jeszcze paru chłopaków a i ten niby jak ty to określiłeś*irokez jest poza top10 w polsce*jako nie liczny(Polak) walczył w UFC to chyba wszystko wyjaśnia

  2. Co z tego że walczył w ufc miał jedną walke i wyleciał oczywiscie źle mu nie życze a ty yoshi z choinki sie urwales? przecież dużo ma do tego że dużą cześć czasu musi stracić w ciągu dnia na prace a nie na treningi,regeneracje itp zawodowcy cwiczą po 3 razy dziennie wątpie czy irokez ma czas na tyle treningów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *