M-1 Challenge 79 i Cage Warriors 84 w Eleven Sports

W czwartkowy wieczór cykl widowiskowych gal MMA federacji M-1 Global zawita do Sankt Petersburga. Podczas trzygodzinnej relacji na żywo z Jubileuszowego Pałacu Sportu kibice zobaczą kilka pasjonujących pojedynków.

W walce wieczoru, w wadze średniej, zdobywca M-1 Grand Prix 2016 Aleksandr Szlemienko stanie naprzeciw Brandona Halseya. Rosjanin liczy na rewanż za konfrontację z Amerykaninem we wrześniu 2014 roku w Phoenix, kiedy w wyniku urazu musiał uznać wyższość rywala. Łączny bilans Szlemienki, znanego także z udanych występów w federacji Bellator, to 55 wygranych i dziewięć porażek. Jego przeciwnik na co dzień także występuje w Bellatorze, gdzie ma na koncie dziewięć zwycięstw i dwie przegrane. W czwartek Halsey zadebiutuje w M-1 Challenge. W innych ciekawie zapowiadających się walkach tego wieczoru zmierzą się Arda Adam z Siergiejem Romanowem, Enoc Solves Torres z Olegiem Oleniczewem i Michel Silva z Aleksiejem Maknio.

Polecamy w czwartek, 1 czerwca:
20:30, Eleven Sports, Sporty walki: M-1 Challenge 79: Gala w Sankt Petersburgu
komentarz: Andrzej Janisz, Daniel Dziubicki

Wielkie emocje czekają na fanów sportów walki w piątkowy wieczór. Prosto z O2 Arena w Londynie transmitowana będzie gala Cage Warriors 84. W najważniejszej potyczce o tytuł Mistrza Świata Cage Warriors w wadze koguciej Nathaniel Wood skrzyżuje rękawice z Marko Kovaceviciem. Bilans Brytyjczyka w zawodowym ringu to dziewięć wygranych i trzy porażki. Jego przeciwnik, reprezentujący Szwajcarię, ma na koncie dziewięć zwycięstw i zaledwie jedną przegraną. Podczas dwugodzinnej relacji widzowie będą mogli śledzić także między innymi pojedynki Kenetha Bergha z Normanem Paraisym oraz Matta Inmana z Bradem Wheelerem.

Polecamy w piątek, 2 czerwca:
22:30, Eleven Sports, Sporty walki: Cage Warriors 84: Gala w Londynie
komentarz: Andrzej Janisz, Łukasz Jurkowski

Eleven Sports Network

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *