M-1 Challenge 68: Ramazan Emeev wypada z walki z Alexandrem Shlemenko, zastąpi go Vyacheslav Vasilevsky

M-1 Global
M-1 Global

Kontuzja łokcia zmusiła mistrza wagi średniej M-1 Global Ramazana Emeeva do wycofania się z z pojedynku z Alexandrem Shlemenko na M-1 Challenge 68.

Ramazan Emeev (14-3-0, 8-1-0 M-1) doznał zerwania więzadła w łokciu w trakcie obozu treningowego, przez co jego walka z Alexandrem Shlemenko (52-9-0, 3-0-0 M-1) na M-1 Grand Prix wagi średniej zostanie przełożona do czasu wyleczenia kontuzji.

W związku z tym, że gala odbędzie się 16 czerwca, to jest jeszcze trochę czasu, ale organizacja bardzo szybko znalazła zastępstwo za Emeeva. Nowym rywalem Shlemenko będzie były mistrz wagi średniej VyacheslaV Vasilevsky (27-4-0, 10-2 M-1). Będzie to pojedynek rewanżowy między tymi dwoma zawodnikami, którzy zmierzyli się w swoim ostatnim starciu na M-1 Challenge 64, która odbyła się 19 lutego. Zwycięzcą pojedynku był Alexander Shlemenko, który wygrał przez niejednogłośną decyzję.

Pełna walka Alexander Shlemenko vs Vyacheslav Vasilevsky na M-1 Challenge 64

Oprócz tego na gali zobaczymy mistrza wagi ciężkiej Alexandra „Drago” Volkova (25-6-0, 9-3-0 M-1), który stanie do pierwszej obrony tytułu przed Attilą „Pomuklo” Vegh’iem (29-6-2, 0-0-0 M-1). Do czerwcowej gali dodano także pojedynek w wadze średniej między Valerym „The Russian Hammer” Myasnikovem (10-1-1, 1-1-1 M-1) i pochodzącym z Hiszpanii Enoc’iem Solvesem Torresem (18-9-0, 5-6-0 M-1).

Komentarz szefa organizacji M-1 Global, Vadima Finkelchteina jeszcze przed ogłoszeniem zastępstwa za Emeeva:

„To był cios dla naszej organizacji, ponieważ miesiąc przed galą M-1 Challenge 68 straciliśmy jedną z głównych walk wieczoru. To była jedna z najbardziej oczekiwanych walk przez fanów. Wciąż mamy świetny pojedynek o pas wagi ciężkiej między broniącym tytułu Alexandrem Volkovem i pretendentem Attilą Vegh’iem, ale pracujemy nad odpowiednim zastępstwem za Emeeva do walki ze Shlemenko. M-1 Global pracowało już wcześniej pod presją, ale wciąż promowaliśmy gale świetnymi pojedynkami dla naszych wiernych fanów. Dołożymy wszelkich starań, aby nasi fani byli zadowoleni.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *