Lyoto Machida vs Eryk Anders w walce wieczoru gali UFC Fight Night 125 w Belem

Poznaliśmy walkę wieczoru, która odbędzie się podczas gali w brazylijskim Belem.

Poznaliśmy walkę wieczoru, która odbędzie się podczas gali UFC Fight Night 125 w Belem. W najważniejszej walce podczas gali w Brazylii, zobaczymy starcie pomiędzy Lyoto Machidą (22-8) oraz Erykiem Andersem (10-0). Pojedynek został potwierdzony przez portal MMAFighting.com.

Eryk Anders to niepokonany amerykański zawodnik, który urodził się bazie powietrznej USA na Filipinach. W ostatniej walce w Oktagonie UFC, pokonał przez jednogłośną decyzję Markusa Pereza. W organizacji Dana White’a stoczył jak na razie dwa pojedynki. Przed dołączeniem do UFC, występował w organizacji Bellator oraz LFA, której był mistrzem.

Lyoto Machida to legenda organizacji UFC. W amerykańskiej federacji stoczył aż 22 pojedynki(!) 14 razy wygrywał swoje walki, natomiast 8 razy musiał uznać wyższość rywali. Podczas gali UFC on FOX 19, miał zmierzyć się z Danem Hendersonem. Do pojedynku nie doszło z powodu naruszenia zasad polityki antydopingowej przez Brazylijczyka, za co został zawieszony przez organizację USADA na 18 miesięcy. Powrócił podczas gali UFC Fight Night 119, gdzie zmierzył się z Derekiem Brunsonem, przegrywając przez nokaut w 1 rundzie. Jest byłym mistrzem UFC w kategorii półciężkiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *