Lyoto Machida gotowy na Rampage’a

(mmamania.com)

„Nie lekceważę żadnego przeciwnika. Myślę, że jestem tam samo przygotowany do walki, jak każdy mój rywal, i do stójki i do parteru. Mam już ustaloną taktykę, wiem że moją mocną stroną jest karate i wymiany ciosów, ale jeśli sytuacja będzie tego wymagać, jestem przygotowany też do sprowadzeń i walki w parterze, które ćwiczyłem z Vaterem Broca, czarnym pasem bjj, który zawsze mi pomaga w tych kwestiach.”

Lyoto Machida nie lekceważy Quintona „Rampage” Jacksona przed pojedynkiem na UFC 123. Obaj zawodnicy mają za sobą świeże porażki: Dragon uległ Shogunowi Rua, natomiast Rampage musiał uznać wyższość Rashada Evansa. Przed rokiem Rampage odrzucił możliwość walki z ówczesnym mistrzem Machidą na rzecz bycia trenerem w The Ultimate Fighter 10. Mówiono wtedy, że Jackson unika starcia z Brazylijczykiem. Teraz nareszcie spotkają się w klatce. Jak obstawiacie wynik walki?

W środku jeszcze trening Dragona.
[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=B4zCLoTfUsU]

11 thoughts on “Lyoto Machida gotowy na Rampage’a

  1. Sercem za Rampage’m! To jest legenda! A nie nudziarz jak Machida… Szczerze wole już styl Fitch’a niż Machidy. Jeśli Jackson podejmie taktykę zapaśniczą wygra, niestety Rapmage zbyt wierzy w swój boks i obawiam się, że nadzieje się na kontrę od Lyoto. 🙁

  2. Dla mnie Lyoto to legenda. Obstawiam jego wygraną. Lubię patrzeć na jego walki i na styl oraz technikę jaką reprezentuje. Dla mnie jest najlepszym zawodnikiem karate jakiego znam. W ringu porusza się jak torreador oprawiający byka. Pięknie walczy, tylko się od niego uczyć! Rampage jest dobry jednak techniką nie dorównuje Dragonowi. Lyoto wygra tą walkę i w przyszłości będzie walczył o pas i tym razem Rua go nie zaskoczy. Nie ma lepszego!!!

  3. boxer: Dla mnie Lyoto to legenda. Obstawiam jego wygraną. Lubię patrzeć na jego walki i na styl oraz technikę jaką reprezentuje. Dla mnie jest najlepszym zawodnikiem karate jakiego znam. W ringu porusza się jak torreador oprawiający byka. Pięknie walczy, tylko się od niego uczyć! Rampage jest dobry jednak techniką nie dorównuje Dragonowi. Lyoto wygra tą walkę i w przyszłości będzie walczył o pas i tym razem Rua go nie zaskoczy. Nie ma lepszego!!!

    bez przesady z tą legendą – quinton jackson już bardziej nią jest zdecydowanie. w każdym razie tez stawiam na lyoto choc i jackson moze wygrac dlatego 60-40 dla machidy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *