Luke Rockhold o tym dlaczego Anderson Silva nie chce z nim walczyć

sports.yahoo.com

Luke Rockhold stwierdził, że nie rozumie decyzji Andersona Silvy, który odmówił walki z nim po tym jak z gry wypadł Kelvin Gastelum.

Dla przypomnienia, Anderson Silva miał w kolejnej walce zmierzyć się z Kelvinem Gastelumem na gali UFC 212. Do walki tej jednak nie dojdzie ze względu na to, że Gastelum naruszył zasady polityki antydopingowej i został wykluczony z pojedynku.

Po ogłoszeniu odwołania tej walki, natychmiast pojawiły się oferty zastępstwa dla Andersona Silvy ze strony Yoela Romero, Vitora Belforta oraz Luke Rockholda. Anderson Silva nie jest jednak zainteresowany tymi propozycjami i chce dobrać dla siebie innego przeciwnika. Luke Rockhold powiedział w Submission Radio dlaczego Anderson Silva odrzucił walkę z nim.

— Jego usprawiedliwienie jest takie, że ja wracam po porażce, a on po zwycięstwie, ale zobaczcie  na jego rekord ostatnich sześciu walk (1-4, 1 NC). Na te sześć walk wygrał tylko jedną i to jeszcze w wątpliwy sposób. Nie wiem więc gdzie on teraz jest. Jego uzasadnienie tej sprawy jest… nawet nie potrafię zrozumieć takiego uzasadnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *