Łukasz „Sasza” Chlewicki w KSW

Łukasz Chlewicki (11-3) kolejnym wzmocnieniem dywizji 70kg w KSW.

Mocno obsadzona kategoria do 70 kg, wzmocniła się ponownie tym razem jest to dobrze znana postać na polskiej scenie MMA. Łukasz to zawodnik/trener Grapplingu Kraków. Pomimo 14 walk Sasza to doświadczony zawodnik, wystarczy wspomnieć, że swoje walki przegrywał tylko z czołówką światowego MMA: Damian Maia oraz Paul Daley, pierwsza przegrana na początku kariery w 2005 roku z Buczerem. Chlewicki już kiedyś walczył dla KSW w wyżej wspomnianej walce z Jackiem Buczko. Kategoria lekka w KSW jest naprawdę przyzwoita, wystarczy wspomnieć, że mistrzem jest Jewtuszko, mamy młodego i bardzo dobrze zapowiadającego się Gamera, Artur Sowiński co prawda obecnie walczy w 66 kg, ale po ostatnim nieudanym zbijaniu może wrócić do tej kategorii.

Informacja prasowa:

„Popularny Sasza to posiadacz czarnego pasa w judo, były zawodnik Kadry Polski juniorów i seniorów i wielokrotny medalista zawodów judo w różnych kategoriach wiekowych. W formule MMA walczy od 2004 roku. W 2005 roku brał udział w trzeciej gali Konfrontacji Sztuk Walki, gdzie zmierzył się z turniejowym mistrzem Jackiem Buczko. Od tego czasu Chlewicki stoczył dwanaście zawodowych pojedynków z takimi zawodnikami jak m.in. Demian Maia, Vitor Nobrega czy Paul Daley. Jego aktualny rekord w profesjonalnym MMA to jedenaście zwycięstw i trzy przegrane.

Łukasz Chlewicki będzie jednym z tych zawodników, których będziemy mogli oglądać już 17 maja podczas gali KSW27 – Cage Time w Ergo Arenie Gdańsk/Sopot. Pojedynek z jego udziałem odbędzie się w limicie wagowym do – 70 kilogramów i będzie jednym z dwóch w dodatkowej karcie walk. „

3 thoughts on “Łukasz „Sasza” Chlewicki w KSW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *