Łukasz „Sasza” Chlewicki dla Fight24

Łukasz Chlewicki Facebook

Przedstawiamy wywiad z dobrze znanym Łukaszem „Saszą” Chlewickim, który przyjechał z Filipem Wolańskim na galę Thunderstrike 5.

Fight24: Witaj Łukasz, na początku zacznijmy od powodu dla którego przyjechałeś do Lublina a jest nim walka Filipa Wolańskiego na gali Thunderstrike 5. Jak łatwo zgadnąć będziesz w narożniku Filipa?

Łukasz Chlewicki: Cześć witam wszystkich fanów portalu Fight24.pl. Tak jak wspomniałeś podczas gali TFL5 w walce wieczoru wystąpi Filip Wolański i będę go wspierał w narożniku

F24: Jesteś trenerem w klubie Grappling Kraków więc najlepiej wiesz w jakiej formie jest Filip.

Łukasz Chlewicki: Filip jest profesjonalistą, przepracował ciężko okres przygotowawczy i jest w bardzo dobrej formie psychofizycznej.

F24: Jakie są najmocniejsze atuty Filipa w walce?

Łukasz Chlewicki: Jest to zawodnik kompletny i przekrojowy, a myślę że jego największym atutem jest pracowitość na treningach, co przekłada się na jego pracę w oktagonie o czym przekonacie się podczas tej gali.

F24: Na czym skupialiście się w przygotowaniach do jutrzejszej walki?

Łukasz Chlewicki: Podczas przygotowań kładliśmy nacisk na przekrojowe przygotowanie Filipa, tak aby był gotowy podjąć walkę w każdej płaszczyźnie.

F24: Może pokusisz się o podanie wyniku jutrzejszego pojedynku?

Łukasz Chlewicki: Obawiam się, że mogę być nie obiektywny więc poczekajmy aż zakończy się konfrontacja pomiędzy Filipem a Aleksandrem.

F24: Porozmawiajmy teraz trochę o Tobie a mianowicie o Twoim powrocie do KSW. Musisz przyznać, że od pierwszej walki na KSW 3 wiele się zmieniło prawda?

Łukasz Chlewicki: Jeśli chodzi o organizacje KSW, to jak najbardziej gale są organizowane na najwyższym poziomie pod każdym względem zarówno sportowym jak i logistycznym. Ale muszę dodać, że gdy walczyłem podczas 3 edycji KSW, to w tamtym czasie też organizacja robiła na mnie dobre wrażenie i dlatego pewnie doczekaliśmy się 27 gali KSW na której miałem przyjemność wystąpić.

F24: Jak oceniasz rozwój KSW i drogę, którą idzie ta organizacja?

Łukasz Chlewicki: Włodarze KSW robią bardzo dobrą robotę i idzie to dobrym kierunku sportowym jak i biznesowym.

F24: Ostatnią walkę wygrałeś z Łukaszem Rajewskim, który stawił całkiem spore wyzwanie. Jak oceniasz tę walkę?

Łukasz Chlewicki: Ja nie chciałbym oceniać tej walki ale muszę powiedzieć, że jestem zadowolony z jej przebiegu oraz werdyktu. Muszę dodać, że byłem przygotowany na taki przebieg walki.

F24: Gdybyś mógł cofnąć czas, zmieniłbyś coś w swojej taktyce?

Łukasz Chlewicki: Nie, w żadnym wypadku. Ja jestem takim typem, że po co zmieniać coś jeśli wszystko jest ok i się wygrywa.

F24: Wiesz już coś o terminie swojej kolejnej walki?

Łukasz Chlewicki: Coś tam się kreuje odnośnie mojej kolejnej walki na KSW, ale na spokojnie będzie wszystko wiadomo w odpowiednim czasie.

F24: Jest jakiś zawodnik z którym bardzo chciałbyś się zmierzyć?

Łukasz Chlewicki: Nie mam takich życzeń. Ja walczę z każdym przeciwnikiem jakiego mi da organizacja.

F24: Łukasz, dziękuję za ten wywiad i może na koniec kilka słów od siebie?

Łukasz Chlewicki: Zapraszam do kibicowania Filipowi podczas walki, pozdrawiam wszystkich fanów MMA jak i całą redakcję portalu Fight24.pl

F24: Dla portalu Fight24 Łukasz „Sasza” Chlewicki.

Rozmawiał
Paweł „Yoshi” Pradyszczuk
Podziękowania dla Basi za pomoc

One thought on “Łukasz „Sasza” Chlewicki dla Fight24

  1. Fajny wywiad Yoshi 🙂

    Pamiętam, jak sam robiłem z nim wywiad po walce na DRAKA 7 w podziemiach warszawskiego dworca Centralnego. Sasza w kółko powtarzał, że chcioałby mieć moje lata, w odpowiedzi na słowa, że kiedyś chciałbym walczyć tak jak on teraz 🙂 Dzięki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.