Łukasz „Sasza” Chlewicki dla Fight24.pl

(fot. Facebook ŁCh) Łukasz „Sasza” Chlewicki miał walczyć niedawno na gali Pro Fight 7, którą jednak na kilka dni przed – odwołano. Jednak nic straconego, zawodnik krakowskiego Grapplingu pokaże się publiczności na Fighters Arena 3, gdzie zmierzy się z Amerykaninem Danny Taylorem. Sasza udzielił nam krótkiego wywiadu:

Fight24.pl: O odwołaniu gali Pro Fight 7 dowiedzieliście się dosłownie w ostatniej chwili. Mieliście wcześniej sygnały o takiej możliwości czy decyzja spadła z nieba?

Łukasz Chlewicki: Informację o odwołaniu gali otrzymałem od organizacji ProFight trzy dni przed galą. Wcześniej nic nie wskazywało na to że gala się nie odbędzie. Byłem bardzo zaskoczony :(…

Fight24.pl: Nie szkoda czasu poświęconego przygotowaniom?

Łukasz Chlewicki: Nie, myślę że ten okres ciężkich treningów zaowocuje podczas kolejnych walk, więc nie ma co oglądać się do tyłu, tylko pracować na przyszłość.

Fight24.pl: Jakie masz plany walk na najbliższą przyszłość?

Łukasz Chlewicki: Otrzymałem już kilka ciekawych propozycji walk. Na obecną chwilę przyjąłem ofertę od organizatorów Fighters Arena 3, która odbędzie się 29 września w Łodzi. Zapraszam na nią czytelników Fight24.pl oraz wszystkich fanów MMA.

Fight24.pl: Dziękujemy i pozdrawiamy w imieniu Redakcji oraz Czytelników Fight24.pl

Łukasz Chlewicki: Również pozdrawiam 🙂

2 thoughts on “Łukasz „Sasza” Chlewicki dla Fight24.pl

  1. Szkoda mi tych, którzy walczą na mniejszych galach, pewnie za znacznie mniejsze pieniądze,a tu jeszcze często jakieś niespodzianki losowe. A wielu zawodników takich gal ma spore predyspozycje do walczenia nawet na mniejszych zagranicznych galach, gdzie można liczyć na lepsze perspektywy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *