Łukasz Klinger vs. Arunas Andriuskevicius podczas Celtic Gladiator 14 w Londynie

Kolejny pojedynek z udziałem polskiego zawodnika podczas gali Celtic Gladiator 14.

Celtic Gladiator 14 odbędzie się 6 października w Londynie. Do karty walk dodana została walka w formule MMA w kategorii półciężkiej. Naprzeciw siebie stanie dwóch doświadczonych zawodników, Arunas Andriuskevicus (13-4) oraz Łukasz Klinger (9-4). Arunas pochodzi z Litwy, długo mieszkał w Anglii, lata trenował w Londyńskim Shootfighter Gym pod okiem trenerów: Paula Ivnesa, Alexisa Demetriadesa. Andriuskevicus nie przegrał od 2009 roku. Jeżeli zwycięży, będzie to jego 7 wygrana z rzędu. Jest zawodnikiem silnym fizycznie oraz obdarzonym mocnym ciosem, 80% walk kończył przez KO. Debiutował w gronie zawodowców w 2006 roku. Jego przeciwnik, Łukasz Klinger to 33 letni zawodnik pochodzący z Polski. Jego rodzinne miasto to Przemyśl. Łukasz zaczynał od BJJ, a starty rozpoczął w 2008 roku. Reprezentuje kluby: BST Northampton i Ankos Zapasy Poznań. Klinger dwukrotnie sięgał po tytuł mistrza PLMMA wagi półciężkiej, a raz po tytuł mistrza TKMMA, również w wadze półciężkiej. Ulubionym fighterem Łukasza jest Wanderlei Silva. Nie potrafi wskazać swojej ulubionej techniki, ale jego mocne strony to wszechstronne wyszkolenie. Pojedynek chce rozstrzygnąć po dobrym oraz widowiskowym boju.

Będzie to starcie dwóch mocnych gladiatorów. Czy Arunas podtrzyma passę i dopisze kolejne zwycięstwo przez KO do swojego rekordu? Może jednak Łukasz zastopuje szarżę Litwina i pokaże klasę mistrza??
Jedno jest pewne, nikt tutaj nie odpuści. Odpowiedź na wszystkie pytania poznamy już wkrótce podczas Celtic Gladiator 14.

Wiadomość prasowa
Celtic Gladiator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *