Łukasz Chlewicki w PLMMA

Największa gwiazda Fighters Areny, Łukasz 'Sasza’ Chlewicki (10-3-1) porozumiał się z organizacją Mirosława Oknińskiego, Profesjonalną Ligą MMA w sprawie występów w klatce prężnie rozwijającej się organizacji. Jak podaje serwis mmania.pl trener i zawodnik Grapplingu Kraków zawalczy dwa lub trzy razy podczas przyszłorocznych gal i przynajmniej jeden z tych pojedynków będzie walką o pas.

Obecnie PLMMA nie ma mistrza w swojej wadze. W pojedynku o pas Jacek Kreft (4-1) z Mad Dogs Gdynia zmierzy się z reprezentującym Arrachion Olsztyn, Adrianem Zielińskim (8-3). Pojedynek odbędzie się na gali PLMMA 24, która 15-ego listopada odbędzie się w Legionowie.

Dla 'Saszy’ walki na PLMMA będą powrotem do rywalizacji po lipcowej porażce przed czasem z Paulem Daley’em na gali Cage Warriors 57. Wcześniej Polak stoczył trzy pojedynki na galach Fighters Areny, gdzie pokonał Danny’ego Taylora, później zremisował z Vitorem Nobregą i pokonał przed czasem Michala Kozmera.

Samo związanie się z organizacją Oknińskiego nie wyklucza powrotu Fighters Areny z Chlewickim jako gwiazdą organizacji. PLMMA nie zmusza zawodników do podpisywania kontraktów na wyłączność, chociaż ilość walk jakie w następnym roku ma stoczyć Krakowianin dla PLMMA sugeruje, że nigdzie poza PLMMA go nie zobaczymy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *