LUKÁŠ HORÁK vs. KAMIL BAZELAK [fight video]

Dziś w internecie pojawiła się walka Kamila Bazelaka, był to jego debiut w na arenie bokserskiej,  sami oceńcie jej przebieg.

14 thoughts on “LUKÁŠ HORÁK vs. KAMIL BAZELAK [fight video]

  1. Jestem pod wrażeniem występu Pana Kamila. Od samego początku ładna praca na nogach, poza tym duże serce do walki – zaliczył w pierwszej rundzie nokdaun, po którym wielu by się nie podniosło. Mimo że odstawał wyraźnie technicznie od przeciwnika, to podjął równą walkę. Przeciwnik często wchodził i klinczował, żeby uniknąć ciężkich ciosów Pana Bazelaka. W drugiej rundzie sędzia ewidentnie za szybko skończył, bo Pan Vanderlei wyraźnie chciał się bić i, mimo że przymroczony nie chciał odpuścić. Prawdziwy wojownik.

  2. Dajcie już spokój z tym pseudofighterem, no chyba że traktuje się takie newsy jako żart, groteskę czy quazi wydarzenie sportowe. PS coś czuje, że walka Najman vs Bazelak była by „hitem” antysportowym. Promowanie takich Bazelaków czy Najmanów to profanacja sztuk walk i sportu w ogóle. Jest tylu młodych rokujących i utalentowanych zawodników, że tu powinny redakcje sportowe i ludzie sportu zadbać o ich start-promocje , a nie męczyć i żenująco rozśmieszać takimi indywiduami. Bazelak kończ Waść wstydu oszczędź…

  3. Dwóch cieniasów a największy to nasz rodak – tragedia!
    lubię Bezadziejniaka za jego komentarze polityczne,
    bo figterem to on nie był i nie będzie – wstyd dla Polaków ze taka osoba nas reprezentuje za granicą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *