Los Anthony Johnsona przesądzony

„Anthony „Rumble” Johnson przez nieprofesjonalne podejście do wagi i znaczne jej przekroczenie ze 185 funtów do 197 a 3 godziny przed walką mając 211,6 wyrządził sobie wiele szkody. Jeśli nie stosujesz się do zasad dotyczących wagi musisz mieć problemy.”

„Będąc szczerym, to był jego ostatni występ i chcemy go zwolnić z UFC. Trzy razy i wylatujesz a on właśnie trzy razy nie mógł zrobić wagi. Miał walkę w karcie głównej na wielkiej gali w Brazylii i to była zła decyzja.”

Dana White wyszedł z takim oświadczeniem po zakończonej gali UFC 142 i ogłosił, że bardziej niże prawdopodobnym jest fakt iż Anthony Johnson zostanie zwolniony po porażce z Vitorem Belfortem.

16 thoughts on “Los Anthony Johnsona przesądzony

 1. Na ważeniu miał 197 przy limicie 185. Ustawili mu dodatkowy limit 205 w dniu walki, więc nie mógł się zregenerować.

  Jak dla mnie decyzja słuszna. Po to są kategorie wagowe aby zestawiać fighterów o podobnych rozmiarach. Johnson po za zapasami ma umiejętności raczej marne, a cała jego siła polega na tym że walczy z mniejszymi zawodnikami.

  I jeszcze się rechotał jak dureń w UFC Countdown jak wszedł na wagę i było ok 230 i na oko był sporo większy od Rashada…

 2. Nie wiem jak to interpretować, ludzie twierdzą, że Johnson był osłabiony tym drugim limitem, ale on wszedł do klatki 3 kg cięższy od przeciwnika. No i co to za osłabienie przy zbijaniu wagi jak on dopiero co przeszedł do wyższej kategorii wagowej…

 3. Panowie nie kwestia kto ile waży w czasie walki bo to już inna kwestia ale na wagę powinien wnieść odpowiednią wagę a nie 5 kg za dużo bo to trochę wstyd zwłaszcza gdy przeniósł się do wyższej kategorii…

 4. Widziałem gdzieś jego fotkę Z A.Arlovskim gdzies w internecie nie pamiętam konkretnie (można poszukać w googlach) i wygląda prawie tak jak Andrei i to była stara fotka, to ja nie wiem jak on osiągał jak wlaczył w W-W.

 5. dante:
  Na 3 godziny przed walką Vitor 205 – Johnson 211, czyli różnica 6 funtów / około 3 kg. Reasumując jak nie potrafisz przeliczyć funtów na kilogramy to zamilcz.

  Nie wiem czy wiesz,ze walka miała się odbyć w kategorii 185 funtów,a 12 funtów to 5,44 kg . A to,że UFC dało mu drugą i ostatnią możliwość to inna sprawa,bo wage de facto rpzekroczył o ponad 5 kg więc pozwól, że Cię zacytuję:”Reasumując jak nie potrafisz przeliczyć funtów na kilogramy to zamilcz.”

 6. każdy jeden artykuł kończy się wymianą ostrych zdań…
  „kultura osobista”
  co do tej wagi Dana zaznaczył ,że po 3cim ostrzeżeniu go kopnie. Wcale mu się nie dziwię, aczkolwiek szkoda takiego zawodnika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *